Depo Yönetim Sistemi (Dys) Yazılımı Ekran Görüntüleri

Depo giriş fişi ile ürünlerin stoğa dahil edilmesini sağlayın.

Ürün Kabul

Ürünleri el terminali ile barkodlarını okutarak, doğru bir şekilde depoya girişlerini sağlayın. Bu işlemi ister alım siparişi üzerinden, ister irsaliyeden veya direkt faturadan da seçerek yapabilirsiniz. Böylelikle ürünlerin fiziksel olarak doğru sayıda geldiğinden, ürün ve varyantlarının da doğru olduğundan ve son kullanma tarihinin de kontrol edildiğinden emin olabilirsiniz.

Müşteri İade

Ürünlerin el terminali ile barkodları okutularak doğru bir şekilde depoya girişleri sağlanır. Bu işlem müşteriden iade irsaliyesi veya müşteriden iade faturası seçilerek yapılabilir. Böylelikle sattığınız ürünün iadesini aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Depo çıkış fişi ile ürünlerin sevk edilmesini sağlayın.

Ürün Çıkışı

Ürünlerin el terminali ile barkodları okutularak depodan müşteriye, doğru bir şekilde çıkışları sağlanarak sevk edebilirsiniz. Bu süreci, sevk planı üzerinden, dağıtım planından veya sipariş, irsaliye, fatura belgelerinden herhangi birini seçerek de yapabilirsiniz. Yine bu işlem yapılırken ürünün son kullanma tarihleri sistem tarafından kontrol edilir. Bu sayede depoya ilk giren ürünün, depodan ilk çıkan ürün olması sağlanır.

Satıcı İade

Ürünlerin el terminali ile barkodları okutularak deponuzdan eksiksiz ve doğru bir şekilde satıcıya iade işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sayım

Ürünlerinizi el terminali ile barkodlarını okutarak depo sayımlarınızı doğru ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Virman (Transfer)

Depolar arası ürün transferlerinin el terminali ile düzgün ve kontrollü bir şekilde barkod okutularak yapılmasını sağlayın.