SOTROM Hakkında

 

YAZILIM PLATFORMU SOTROM

 

Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel iş anlayışımız, genç ve dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, ilkelerimizden asla taviz vermeyen yapımız ve dünya çapında yaptığımız çalışmalarla birçok platformda zirveye oynuyoruz.

SOTROM olarak kurulduğumuz gün 30 yıllık vizyonumuzu belirledik..

2020 vizyonumuzu başarıyla tamamlayan firmamız, 2025 vizyonunu hayata geçirmek için de çalışmalarına hız verdi. İnsanlık için en iyi hizmeti vereceğimizden eminiz ve kalitemizden faydalanacak, başarısını SOTROM platformunu kullanarak arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Tüm sektörlerin faaliyetlerini yönetecekleri doğru yazılımları platform üzerinden ulaşmalarını planlayan şirketimiz, Programlama, Kalite ve Ar-Ge ile sürekli yeni alanlar için yeni yazılımları platformda yayınlayacak. Yazılımları tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, yurt içinde ve yurt dışında sürekli geliştirmeyi amaçlıyoruz. SOTROM bünyesine katılan yeni yazılım üreticileri ve Son Kullanıcılarımız ile çığ gibi büyümeyi hedefliyoruz.