Dinamik CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi Yazılımı Ekran Görüntüleri
Dinamik CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi

Dinamik CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşterilerinize Her Yerden Erişin

Müşteri bilgilerinize erişmek ve işlem yapmak için ofiste olmanıza gerek yok. Bulunduğunuz her yerden, günün her saati, internete bağlı her cihaz (laptop, tablet veya cep telefonu) ile müşterilerinize erişerek ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm Randevuları Kaydedin

Müşterileriniz, misafirleriniz ve/ya hastalarınızdan gelen tüm randevu taleplerini Lokasyon ve Uzman bazında kaydedin. Takvim görünümü ile gün / hafta ve ay bazında tüm randevuları inceleyin ve planlamanızı yapın.

Gelen ve Giden Çağrıları Kaydedin

Dinamik Desktop uygulamız ile gelen çağrıları kayıt altına alabilir, yeni bir çağrı başlatabilir, çağrıyla ilintili E-Posta, Sms ve Hatırlatıcılar kurabilir ve hatta müşterinize NPS anketi dahi yollayabilirsiniz. Çağrı Tarihçesi özelliği ile müşterilerinizle yaptığınız geçmiş görüşmelere aynı ekran üzerinden erişebilir, müşterinizin ismiyle entegre Çağrı Scriptleri oluşturabilirsiniz.

Çalışanlarınızı Dijital Ortamda Yönetin

Çalışanlarınızı bir çok kritere göre kayıt altına alarak temel bir özlük uygulaması oluşturabilirsiniz. Çalışanlarınızla gerçekleştirdiğiniz tüm görüşmeleri, motivasyonel duygu durumunu kaydedebilir ve özel dosyalarını DinamikCRM'e yükleyebilirsiniz.

Müşterinizle Bağınızı Güçlendirin

Müşterilerinize, Hastalarınıza veya Çalışanlarınıza verdiğiniz her hizmet sonrasında yeni bir NPS Anketi göndererek hem aranızdaki bağı güçlendirebilir hem de hizmet kalitenizi artırabilirsiniz.