Eganist Dosya Takip Sistemi Yazılımı Ekran Görüntüleri

Dosya Takibi

Dosyalarınızın durumunu siz, çalışanlarınız, avukatınız, iş ortağınız ve müşterileriniz takip edebilir, özel ayarlanabilir yetkilere göre dosya yönetimini pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Dosyaların durumu, hakedişleri burada yetkili kıldığınız kullanıcılar tarafından yapılabilmekte, dosya ile ilgili diğer kullanıcılar ise dosyalarının durumunu ve hakedişlerini takip edebilmektedir. Dosya takibi farklı rollerdeki kullanıcılar tarafından, kullanıcı rolüne göre sadece kendileri ile ilgili olabilen dosyalar ve sadece kendileri ile ilgili olan dosya bilgileri görüntülenebilmektedir.

Hakediş ve Ödeme Takibi

Komisyon oranlarına göre dosya ile ilgili tüm tarafların hakedişleri hesaplanır, dosya bazında hakediş tutarlarını istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Dosya ile ilgili temsilci, iş ortağı ve müşterilerinizde dosya üzerindeki kendi hakedişlerini, aldıkları ödemeleri ve hakedişlerini takip edebilirler. Evrak Yönetimi Dosyalarınız ile ilgili tüm evraklarınızı dosya bazında kolay bir şekilde kaydedip görüntüleyebilirsiniz. Dosyalarınız ile ilgili evraklarınızı sisteme girerek, evrakları arşivleyebilir ve istediğiniz zaman kolay bir şekilde evraklara erişebilirsiniz. Benzersiz yetki altyapısı ile kullanıcı rollerine göre evrak erişim ve yüklemelerini yetkilendirebilirsiniz.

Müşteri ve Potansiyel Müşteri

Mevcut veya potansiyel müşterileri bilgilerini kaydedebilir, müşteri ile ilgili tüm işlemlerinizi takip edebilirsiniz. Müşteri ilgili kişilerini kaydederek irtibatta olduğunuz kişilere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Aktivite

Yapılan tüm aktivitilerinizi takip edebilir, yeni aktiviteler ekleyebilirsiniz. Müşteri ziyaretleriniz, telefon görüşmeleriniz, toplantılarınız, teklifleriniz gibi tüm müşteri aktivitelerinin girişlerini yaparak hangi müşteriniz ile ne zaman ne konuştuğunuzu ne teklif verdiğinizi kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Planlama

Kendinizin ve/veya iş arkadaşlarınızın planlarını takip edebilir, hatırlatma bildirimlerini yönetebilirsiniz.

Talep Yönetimi

Müşteri, avukat, temsilci veya iş ortaklarınızdan talep alabilir, bu taleplerin yönetimini yapabilirsiniz. Müşteri, temsilci, avukat veya iş ortaklarınız uygulama üzerinden size yazılı talep oluşturabilir, bu talepleri görüntüleyerek, işleme alabilirsiniz.

Dosya Talebi

İş ortaklarınızın doğrudan dosya oluşturmasını istemiyorsanız, iş ortaklarınız aracı olduğu müşterileri için dosya oluşturma talebinde bulunabilir. Bu talepleri uygulama üzerinde görüntüleyerek, talepleri red edebilir veya onaylarak gerçek dosya oluşturulmasını kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Web Sitesi

Firmanızın tanıtımı ve online dosya talebi, iş ortağı başvurusu, iş başvurusu alabileceğiniz, sistem ile entegre çalışan web sitesine sahip olabilirsiniz.