Yazılımlar

Performans Yönetim Sistemi Yazılımları

İş Performansı Yönetimi, planlama ve tahmin gibi iş süreçlerine odaklanır. Kuruluşların iş birimlerinin, finansal, insan ve maddi kaynaklarının verimli kullanımını keşfetmelerine yardımcı olur. Çeşitli kaynaklardan gelen verilerin konsolidasyonu, verilerin sorgulanması, analizi ve ardından sonuçların uygulamaya konulmasını içerir. Sürekli ve gerçek zamanlı incelemeler, sorunları büyümeden önce belirlemeye ve ortadan kaldırmaya yardımcı olur. İş Performansı yönetimi tahmin yetenekleri, şirketin kazanç projeksiyonlarını karşılamak için, zamanında düzeltici önlemler almasına yardımcı olur. Tahmin ne olursa olsun senaryolarını yanıtlamak için iyi bir şekilde kullanılan yüksek derecede öngörülebilirlik ile karakterize edilir. BPM, risk analizinde ve birleşme ve satın alma senaryolarının sonuçlarını tahmin etmede ve olası sorunların üstesinden gelmek için bir plan oluşturmada faydalıdır. İş Performansı Yönetimi, şirketlerin projelerin ve çalışanların verimliliğini operasyonel hedeflere göre izlemesine yardımcı olan temel performans göstergeleri sağlar.

İş performansı yönetimi yazılımı, finansal süreçleri kolaylaştırmak için oluşturulmuştur. Yazılım, veri toplama ve raporlama gibi süreçleri otomatikleştirir. Performans verilerinin kullanıcıları, tek bir veri seti, işbirliği araçları, yerleşik iş akışı, gösterge tabloları ve önceden oluşturulmuş şablonlar gibi özelliklere sahip araçları kullanarak finansal süreçleri daha hızlı tamamlayabilir.

Toplam 16 ürün yer almaktadır.

SoftExpert CPM  Teklifi Al

SoftExpert CPM

SoftExpert CPM , kuruluşların strateji oluşturma sürecini yönetmesine, pratik eylemlere dönüştürmesine ve performansı ve yürütmeyi basit bir şekilde izlemesine yardımcı olan web tabanlı bir performans yönetimi yazılımıdır. Çözüm, stratejiyi operasyonel hedeflere dönüştürmek, hem davranışı hem de performansı yönlendirmek, iş performansını ölçmek ve kontrol etmek ve ilerlemeyi ölçmek için metrikleri tanımlamak ve toplamak için eksiksiz yetenekler kümesine sahip kuruluşlara güç verir. Yöneticiler, esnek ve etkileşimli gösterge panoları aracılığıyla performansı gerçek zamanlı olarak takip edebilir ve analiz edebilir, bu da daha iyi, daha hızlı ve daha alakalı kararların eyleme geçmesine yol açan yönetim anlayışını geliştirir. Kurumsal Performans Yönetimi için SoftExpert çözümü ile kuruluşlara, optimize edilmiş performansla bilgiye tutarlı erişim, güvenle ve daha kolay sağlanır. Şirketler, modüler, acil iş taleplerini ve zorluklarını karşılayan, ancak daha eksiksiz bir çözüm için entegre olan ve daha fazla değer yaratan bir çözümle yatırımlarını en üst düzeye çıkarabilir. Çözüm, performans sapmalarının, stratejik ve operasyonel risklerin , projelerin , eylem planlarının , finansal kaynakların ve süreçlerin yanı sıra Balanced Scorecard , Six Sigma ve diğerleri gibi çok çeşitli sınıfının en iyisi performans yönetimi modelleri ve uygulamalarının yönetimini destekler.