Wolvox HRM Yazılımı Ekran Görüntüleri

İnsan Kaynakları Çözümleri (HRM)

İnsan Kaynakları Çözümleri (HRM), insan kaynakları süreçlerinizin verimliliğini arttırmanız için Wolvox İnsan Kaynakları Yönetimi tam aradığınız çözüm!

İşletmenizin idari kısmında en zorlandığınız alan olan personel yönetimi, işe alım ve yerleştirme süreçleri, personel maaş hesaplamaları, giriş çıkış vb. takip gerektiren konuları tek çatı altında barındırmanızı sağlayan Wolvox İnsan Kaynakları Programı şirket içi yönetiminizi en doğru ve en sağlıklı şekilde yürütmenizi sağlıyor. Wolvox Kapı Ekranı ile personel giriş - çıkışlarını kontrol altına alın. Wolvox Online Ik ile programınızı web tabanlı olarak kullanabileceksiniz. Firmaya gelen ziyaretçilerin takibini yapmak isteyen bütün işletmelere hitap etmektedir. 360° Performans Yönetim Sistemi modülü ile personelinizin performansını belirli periyodlarda ölçebilirsiniz.

İnsan Kaynakları (HR)

İnsan Kaynakları (HR), personel giriş-çıkışlarını kontrol altına almak, personel özlük bilgileri ile maaş takibinin yanı sıra bordro ve puantaj işlemlerini takip etmek isteyen her ölçekten ve sektörden işletmeye uygun bir programdır.

Barkodlu proximity kartlar, parmak izi okuyucu sistemler ve yüz tanıma cihazları ile personel giriş-çıkışlarını kontrol altına almak isteyen işletmelere ve personel özlük bilgiler ile maaş takibinin yanı sıra bordro ve puantaj işlemlerini takip etmek isteyen işletmelere hitap etmektedir. SGK işe giriş ve işten ayrılış bildirimlerini program üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikler

Kullanım Alanları

Barkodlu proximity kartlar ve parmak izi okuyucu sistemler ile personel giriş-çıkışlarını kontrol altına almak isteyen işletmelere ve personel özlük bilgiler ile maaş takibinin yanı sıra bordro ve puantaj işlemlerini takip etmek isteyen işletmelere hitap etmektedir.

İçerdiği Modüller

Personel işlemleri, Puantaj bordro takibi, E-Bildirge sistemine uygun XML dosya hazırlama, Aylık bildirgeler, Giriş - Çıkış bildirgeleri, Vizite Kağıtları, İşyeri Bildirgeleri, Raporlamalar, İş Başvuru Kayıt Takibi ile İş İlan Kayıt modüllerini ve Ziyaretçi Takip modüllerini içermektedir.

Öne Çıkan Özellikler

Parmak izi, yüz tanıma, proximity ve barkodlu kartlar ile personellerinizin giriş-çıkış takibini yapabilirsiniz.

Personellerinizin geç kalma süresini tespit ederek dilerseniz maaşına yansıtabilirsiniz.

Personelinizin fazla çalışma süresini tespit ederek istediğiniz katsayıdan fazla mesai ücreti işlemesini sağlayabilirsiniz.

Personel kartlarına dosya ekleyebilirsiniz. (Eklediğiniz dosyalar bilgisayarınızdan silinse dahi programda kayıtlı kalacaktır.)

Personellerinizin puantajlarını tek tek veya toplu olarak düzenleyebilirsiniz.

Online işlem merkezi özelliği sayesinde e-bildirge, SGK işe giriş ve ayrılış ve çalışmadığına dair bildirimleri göndermek için sistemin ilgili sayfalara otomatik giriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Web siteniz üzerinden iş başvurusu alarak iş başvurularının İnsan Kaynakları programına otomatik kaydolmasını sağlayabilirsiniz.

Personellerinizin web siteniz üzerinden kendi kullanıcı adı ve parolaları ile giriş yaparak aylık çalışma saatlerinin ve maaş durumlarının görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Düzenlenen eğitim ve etkinliklere katılımla ilgili raporlamalar alabilirsiniz.