Softinny Araç Sürücü Takip Sistemi Yazılımı Ekran Görüntüleri

Araç Sürücü Takip Sistemi Ne İşe Yarar?

İşinizi emanet ettiğiniz ekibinizi yönetmenin ötesinde, onların güvende olduğunu bilmek de içinizi rahatlatır. Ayrıca sadece iş için değil, sevdiğiniz kişilerin gittiği rotayı takip etmek ve onların güvenliğinden emin olmak için de sürücü takip yazılımı kullanabilirsiniz. Araç sürücü takip programı size şu imkânları tanır:

 • Araçlarınızın rotasını takip edebilirsiniz.
 • Belli bir rota içinde ilerlemesi gereken şoförlerinizin rotalarına sadık kalıp kalmadığını görebilirsiniz.
 • Yakıt tasarrufu yapabilirsiniz.
 • Araç sürücü takip sistemi sayesinde kaza riskini azaltabilirsiniz.
 • Sahadaki ekibinizin bütün gün yaptığı dağıtımları ve teslimatları kayıt altında tutabilirsiniz.
 • Araç takip sistemi sayesinde, taşınan ürünlerin ideal ısıda olduğundan emin olabilirsiniz. Doğru ısı derecesini sağlamak adına araçlara belli bir sıcaklık değeri atayabilirsiniz.
 • Güzergâh boyunca şoförün durduğu yerleri kaydedebilir, izleyebilirsiniz.
 • Araç kapılarının saat kaçta açılıp kapandığını ve durduğu yerleri kolayca takip edebilirsiniz.
 • Araçlar için şoför profili oluşturarak hangi aracın hangi şoförde olduğunu rahatça takip edebilirsiniz.
 • Sürücü takip sistemi ile acil durumlar için yardım sistemi kurabilirsiniz.

Softinny araç sürücü takip sistemi sayesinde hem mobil uygulama hem de masa üstü bilgisayarlarınızdan izleme yapabilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız uygulama ve yazılım, sade bir ara yüze sahiptir. İşlevsel kullanımı sayesinde kolay kullanıma sahip paneliyle işinizi pratik hale getirir. Modern ve göz yormayan bir tasarıma sahiptir. Bu özelliğiyle panel içinde kaybolup gitmenize engel olur. Her şeyi tek bir ekran üzerinden takip etmenize olanak tanır.

Softinny Size Araç Sürücü Takip Sistemleri ile Araçlarınız Daha Güçlü

Atadığınız özellikler sayesinde seyir halindeki araçlarınız için mobil teknolojileri kullanarak hız, yakıt ve devir kullanımı konusunda sınırlama getirebilirsiniz. Ayrıca internete bağlı olduğunuz her yerden araçlarınızın durumlarını gösteren detaylı raporlara erişebilirsiniz. İstediğiniz takdirde SMS ve e-posta alma seçeneğiyle bu raporları düzenli olarak görebilirsiniz. Sistemin akü bağlantısı kesilse de kendi bataryası ile 7 saate kadar çalışma olanağına sahiptir.

Kazalara Karşı Tedbirli Olun!

Araç sürücü takip sistemi, size genişleme portları aracılığıyla ilave sensör bağlayabilme kolaylığı sunar. Cihazı değiştirmeye gerek kalmadan birçok ek özelliği ilave etmenize olanak tanır. Aracınız kaza yaparsa entegre G-sensör devreye girer. İzinsiz hareket veya çekici tarafından çekilme gibi her türlü durumda devreye giren sensör alarm mesajı almanızı sağlar.

Doğru ve Güncel Verilerle Güvenilir Araç Takibi

Hatalı GPS sinyalleri nedeniyle yanlış bilgi üretmez. 50 kanal GPS alıcısı ve Assist GPS özelliği sayesinde mümkün olan her koşulda konum bilgisini en hassas ve güncel şekilde tespit eder. Araç takip cihazı ile gerek trafik cezalarının gerek sürücü performansının takip edebilmeniz için sürücü tanımlama aparatı da kullanmanıza olanak tanır. Sürücü araca bindiği anda kendine tanımlı butonu/kartı okutarak günlük raporlama sistemini aktif hale getirir. Böylece gün içinde gittiği konum, durduğu ve konakladığı yer, aracı en son nerede kullandığı ve mevcut konum bilgisi sistem tarafından kaydedilir.

Anlık Araç Takibi

Aracın kontağının açıldığı zamandan kapandığı zamana kadar her hareketini anlık olarak görebilirsiniz. Ayrıca geçmişe yönelik bütün hareketleri de inceleyebilirsiniz. Araç sürücü takip sistemi sayesinde otomatik veri gönderme özelliğini kullanabilirsiniz. Aracın açısı 25 derece değiştiğinde sistem veri gönderimi sağlar. Sokak girişlerinde ve çıkışlarında anlık veri gönderimi yapar. Mpower takip cihazı aracınıza takılır. Bundan sonra geriye dönük olarak 5 yıl süreyle aracınızın yaptığı her hareketi kayda alır. Yıllık, aylık ve günlük olarak detaylı geçmiş inceleme özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece sürücünün trafikte daha dikkatli olması için motivasyon sağlayabilirsiniz. Trafik cezalarının hangi sürücü hangi aracı kullandığı sırada yazıldığını da sistem aracılığıyla görebilirsiniz.

Neden Araç Sürücü Takip Sistemi Kullanmalısınız?

Trafikte her geçen gün artan araç sayısı, henüz trafiğe çıkmadan ve trafikteyken dijital verilerden yararlanmayı daha da zorunlu hale getirmiştir. Yol durumuna uygun olarak araçlarınızın en güvenli şekilde yol almasını, yolculuk sırasında hız sınırını aşmamasını kontrol edebilirsiniz. Belli bir rota üzerinde belli hız ve km sınırlamasıyla sevdiklerinizi koruyabilirsiniz. Aynı zamanda işinizi daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Teslimat yapacak olan ekibinizin işini mesai saatleri içinde verimli bir şekilde yapması için uğraması gereken adresleri kayıt altına alabilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık sürücü performanslarını değerlendirebilirsiniz. Ayrıca sürücü performansına dair değerlendirmeleri, sürücülerin kendileri de araç takip sistemi aracılığıyla görebilirler. Araç sürücü takip sistemi, varlıklarınızı ekonomik ve güvenli bir şekilde yönetmenize yardım eder.

Hırsızlıkla Mücadelede Araç Takip Sisteminin Avantajı

Aracınız, 7/24 takip edildiği için olası bir düz kontak ya da hırsızlık girişiminde otomatik bildirim alırsınız. Aracın konum bilgisi ve hareket halinde olduğu zaman diliminde gittiği rotayı takip ederek hırsızların izini sürebilirsiniz. Motor durdurma rölesi sayesinde ise araç hırsızlığının önüne geçebilirsiniz. Yüksek güvenlikli araç sürücü takip sistemi sayesinde dışarıdan bir kişi sistemi pasif hale getiremez. Sadece izin verdiğiniz kişiler araç takip sistem panelini kullanabilir.

Araç Sürücü Takip Sistemi Özellikleri ve Avantajları

 • Yakıt tasarrufu
 • Rota ve bölge seçimi
 • Daha az maliyet
 • Hız sınırlama
 • Sıcaklık değeri ayarı
 • Verimli çalışma planı
 • Güvenli sürüş
 • Çalınmaya karşı blokaj önlemi
 • Araç takibi ve filo yönetimi
 • 7/24 kayıt ve takip
 • Depo açılış kapanış kayıtları
 • Tablet, bilgisayar ve mobil cihaz üzerinden yönetim
 • Bulut tabanlı, cihazlarda yer kaplamayan yazılım
 • Tek tıkla görev atama ve takip

Araç sürücü takip sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için Softinny Yazılım ile şimdi iletişime geçebilirsiniz. Daha güvenli yolculuk, daha karlı iş ve daha az maliyet için şimdi siz de dijital araç takip yazılımlarını tercih edin!