Bayi Yönetim Sistemi (SDR Bys) Yazılımı Ekran Görüntüleri

Bayilerinizi tek sistemden izleyin, yönetin, raporlayın.

Ürünlerinizin fabrikadan tüketiciye ulaşıncaya kadar olan sürecini izleyin. Raporlayın, analiz edin. Kârlı büyümeyi artırmanın yeni yollarını keşfedin.

Bayi Satış, Sipariş ve Stok Takibi

Fiyat ve Kampanya Yönetimi

Bayi, Bütçe ve Prim Hakediş Yönetimi

Bayi, Temsilci ve Müşteri Performans Ölçümü

Özelleştirilebilir Rapor Şablonları

Bayinizin ticari uygulamasından kritik verileri çekin.

Bayinizin ticari programına bağlanıp, her hangi bir uygulama kurdurmadan sadece size ait verileri çekin. Satış, stok, iade gibi kritik verilere göre üretim planlamalarınızı daha verimli bir şekilde gerçekleştirin. Tek sistem üzerinden tüm satış verilerine erişim sağlayın.

Bayilerinizin satış yaptığı perakende noktalarını izleyin.

Bayilerinizin satış etkinliğini kontrol edin. Hangi noktalara, hangi ürünlerinizin ne koşullarda satıldığını izleyin, yönetin.

Merkeze dayalı fiyat ve promosyon süreçlerini yönetin.

Bayilerinizin satış yaptığı perakende noktalarındaki ürünleriniz için fiyat ve promosyon süreçlerini merkezden belirleyin, yönetin. Sahada satış odaklı fiyat istikrarı sağlayın. Nokta bazlı satış verilerine göre fiyat ve promosyon anlaşmaları yapın.

Karar alma ve onay süreçlerinizi etkinleştirin.

Bayileriniz, satış noktalarınız ve ürünleriniz ile ilgili aldığınız karar ve onay süreçlerini güncel ve doğru bilgi ile destekleyin. Merkezde sistem üzerinden gerçek zamanlı izleyin, kontrol edin.

Dağıtım ve sevkiyat işlemlerini optimize edin.

Tüm siparişleri tek ekranda bölge, şube, temsilci ve ürüne göre listeleyin. Kaynaklarınızı verimli bir şekilde kullanın. Etkili sevk planları hazırlayın. Saniyeler içinde toplu irsaliye ve faturalar oluşturun. Teslimatlarınızı gerçekleştirin. Dağıtım ve sevkiyat operasyonunuzu etkinleştirin.

Ziyaret ve satış performanslarını ölçün.

Satış noktalarına ziyaretlerin planlandığı gibi gerçekleştiğinden emin olun. Müşteri ilişkilerini kontrol edin. Bayilerinizin tüm ziyaret ve satış performanslarını görün, ölçün, yönetin.