Veri Analitiği ve Yapay Zeka Yazılımı Ekran Görüntüleri
Veri Analitiği ve Yapay Zeka

Veri Analitiği ve Yapay Zeka

Veri Analitiği

Kurumsal Veri Ambarı ve İş Zekası Mimarisi

Farklı sistemlerdeki verilerin tek bir ortamdan raporlanmasını sağlayan mimari Verileri analiz için hazırlamak üzere bir ayıklama, yükleme ve dönüştürme (ETL) çözümü Uzman sistemlere ekstra bir yük bindirmeden, operasyonel raporların çok hızlı ve performanslı şekilde sunulması.

Veri Ambarı Modeli

Operasyonel ve Analitik Raporların hızlı ve kolay bir şekilde alınmasını sağlayan Veri Modeli Veri yönetiminin doğasında var olan karmaşıklıklara karşı disiplin ve sağlam yapı sağlayan Veri Modeli Şirketlerin gelişimini hızlandırmak, maliyetlerini ve risklerini en aza indirmek için tasarlanmış Veri Modeli.

Meta Data Yönetimi

Kaynak sistemlerle veri ambarı arasindaki verinin uçtan uca takip edilmesi Veri ambarının başarılı olması için, meta data odaklı olması.

KPI Seti

Yönetim seviyesinin stratejik kararlar alabilmesini sağlayacak önemli KPI'lar Her sektör ve ürün için için hazırlanmış KPI setleri.

Üst Yönetim Dashboard ve Raporları

Yönetim seviyesinin stratejik kararlar alabilmesini sağlayacak dashboardlar Çok hızlı ve etkili bir şekilde Top-Down analiz yapabilme Herhangi bir mobil cihaz üzerinden, her yerden erişebilme.

Operasyon Birimleri için Analitik ve Operasyonel Raporlar

Operasyon ekiplerinin ihtiyacı olan raporlara çok hızlı bir şekilde erişebilmesi.

Self Servis Raporlama

İş birimlerinin, IT ekiplerine bağımlı kalmadan kendi raporlarını sürükle-bırak yöntemiyle kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmelerini sağlayan çözümler.

Yapay Zeka

Kurumsal süreçlerinizin dijital dönüşümü ve maliyet avantajı için yenilikçi Yapay Zeka Çözümleri sunmaktayız. Bu kapsamda Doğal Dil İşleme, Öneri ve Optik Karakter Tanımlama alanlarında proje ve ürün hizmetleri sağlamaktayız.