Desen B2B Yazılımı Ekran Görüntüleri

Kurumsal Şirket Hafızası Oluşumunu Sağlayan, Süreç Yönetim, Sipariş Takip, Stok Yönetim ve Raporlama Sistemini DesenB2B ile bir araya getirin.

B2B şirketlerin ihtiyaç duydukları maddelere kavuşmak için kurulan bir sistemdir. Bu yönüyle B2B şirketlerin tedarik pazarı işlevini görür. Birçok şirket İnternet üzerinden, mal ve hizmet üretim aşamasında ihtiyaç duydukları ürünlerini veya ara malların toptan satışlarını kolaylıkla yapabilme olanağına kavuşabilmektedirler. B2B, öncelikle paylaşabilecek doğru bilgi ve paylaşma isteği, sonra teknolojik yatırımdır. Sanal ortamda ürün katalogları arasında arama, sipariş, faturalama, ödeme işlemleri bu kapsama sokulabilir. Ayrıca ortak araştırma-geliştirme, projelendirme, ürün tasarımı, mühendislik hizmetleri ile ürün dağıtım ve teslimat işlemleri bu kapsamın bünyesindedir. İşletmeler arası ilişkiler yatay ilişkiler olabileceği gibi dikey ilişkileri de kapsayabilir. Bunları firma, bayi, dağıtıcı ve tedarikçi olarak sayabiliriz.

B2B ve e-iş, geleneksel iş modellerini değiştirerek aşağıda sıralanan birçok faydayı sağlayacaktır:

Daha iyi müşteri tatmini ve desteği

Yeni ürün ve hizmetlerin pazara hızla sunulması

Daha iyi servis

Daha iyi alış ve satış işlemleri

Daha az işletim maliyeti

Daha az üretim maliyeti

Daha düşük stok maliyeti

DesenB2B çözümüyle, işletmeniz ile ticari faaliyetlerinizi yürütmüş olduğunuz bayileriniz, şubeleriniz ve kurumsal müşterileriniz arasında dijital köprü kurabilirsiniz.

DesenB2B sayesinde;

Siparişlerinizi online olarak alabilirsiniz

Kullanıcılarınıza risk limiti tanımlayıp açık hesap çalışabilirsiniz, 7 farklı banka ile sanal pos online tahsilat gerçekleştirebilirsiniz, müşterinizle online ekstre paylaşabilir e-Fatura/e-Arşiv görünümlerine erişimlerini sağlayabilirsiniz, Satış iadelerinizi kontrollü bir şekilde gerçekleştirip doğru fiyat ve doğru miktar ile iade süreçlerinizi yürütebilirsiniz, Ürünlerinizin tanıtımlarını gerçekleştirebilirsiniz Duyuru yönetimi ile kullanıcılarınıza bildirimler gönderebilir görülme durumunu ve onay taleplerinizin durumunu izleyebilirsiniz. Eğitim videoları yayınlayarak ürünlerinizin yada kurumsal kimliğinizin sahada hakkettiği karşılığı almasını sağlayabilirsiniz.

B2B

  • Sistemi Herhangi bir aracıya gerek kalmadan bilgiye ve ürüne ulaşma şansı
  • Müşteri taleplerinden daha çabuk haber alma ve değerlendirme olanağı
  • Ürünlerin pazara sunumu ve takibinin kolaylaşması
  • Satınalma maliyetleri azalır
  • Müşteri memnuniyeti artar

Neden Desen B2B?

Operasyonel Yükünüzü Paylaşın

Merkezde biriken iş yükünüzü sahaya yaymanın işletmenize kattığı dinamizm kontrol hep sizde!

Kişisel Ekranlar

Bayiye öze performans ekranı, indirim ve promosyon kampanyaları, yeni ürün ve duyurularla satışlarınızın kontrolü sizde!

Risk Yönetimi

Bayilere özel risk limitleri tanımlamaları, Sanal Pos tahsilat araçları sipariş bazlı yada açık hesap borç kapama seçenekleri ile alacaklarınızın kontrolü sizde!

Uygun Sahip Olma Seçenekleri

TL fiyatlandırma ve kiralama avantajı ile bütçenizin kontrolü sizde.