EBI Flow Yazılımı Ekran Görüntüleri

EBI FLOW ÖZELLIKLERI NELERDIR?

EBIFlow kurumunuz içerisindeki tüm süreçleri elektronik ortama taşımanızda yol gösterir ve kolaylık sağlar. Son teknolojilere uygun olarak Microsoft NET 4,0 altyapısı üzerinde geliştirilmiştir ve Web tabanlı son kullanıcı ara yüzü, Smart Client mimarisinde sistem yönetimi ara yüzü bulunur.

Esnek Kullanıcı Sistemi

EBI Flow içerisinde bir kullanıcı sistemi kullanılmadan, var olan LDAP ya da Active Directory sisteminizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcı sisteminiz yok ise EBI Flow ile birlikte gelen organizasyon alt yapısını kullanabilirsiniz. Sisteme giriş için gerekli entegrasyonların sağlanması ile birlikte mobil imza, elektronik imza veya SMS ile giriş yapabilirsiniz.

Kütüphaneler

Sistem içerisindeki akışları diğerlerinden izole etmek amacıyla kütüphaneleri kullanabilir, kütüphaneler üzerinde yetkilendirme yapabilirsiniz.

İş Listeleri

Kullanımı kolay iş listeleri ile size atanmış işleri görebilir, iş listenizi başka kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Havuz mantığında iş listeleri oluşturabilirsiniz. Size atanmış bir iş adımı ile ilgili bilgilendirme yapabilir, önceliğini belirleyebilirsiniz. Size gelmiş bir işi başka bir kullanıcıya delege edebilirsiniz.

Detaylı Tarihçe

Size gelmiş ya da sizin gönderdiğiniz iş adımlarının grafiksel tarihçesini görebilir, akışın durumu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Tarihçe üzerinde iş akışının gelecekte gidebileceği yolu görebilirsiniz. Grafiksel ekranlarla başlatılan süreçlerin hangi adımlarda ne kadar zamanda işlendiğini izleyerek istatistikler oluşturabilirsiniz.

Süreçler

Süreçler üzerinde farklı versiyonları tutabilir, aktif akışın dışında aynı anda yeni versiyonun geliştirmesini yapabilirsiniz.