ERP - SD Yazılımı Ekran Görüntüleri

Alan, satan, depolayan işletmeler için geliştirilen Workcube Catalyst Satış Dağıtım ürünleri farklı coğrafyalardaki tedarik, satış ve lojistik süreçlerinizi tek ve merkezi olarak yönetebileceğiniz tüm fonksiyonları size getirir.

"Tedarikten teslimata tüm süreçlerinizi hızlı ve hatasız yapmanız için geliştirildi"

İşinizin hacmi, tedarik ağınızın genişliği, satış ve dağıtım lokasyonlarınızın sayısı ne olursa olsun, satın alma teklifinden malın müşteriye teslimine kadar geçen süreçte ürünün, bilginin ve belgelerin gerçek zamanlı ve en kolay şekilde akmasını, izlenebilmesini ve raporlanmasını sağlar.

Satın alma, depolama, teklif, sipariş, sevkiyat süreçlerini hatasız ve hızlı yapmanıza olanak tanır. Yeniden tedarik noktasına gelen ürünlerden sevk emirlerine satış ve tedarik sürecinizle ilgili anlık ve konsolide raporların yer aldığı Satış&Dağıtım gündemi ekranları ile aradığınız bilgiye anında ulaşır, maliyetlerinizi ve riskinizi düşürürsünüz.

Gerçek zamanlı raporlamalar sayesinde doğru kararlar alır ve hızla aksiyona geçersiniz. Workcube Satış Dağıtım sadece saha operasyonlarınızda değil, kolaylıkla ve %100 entegre hayata geçirilebilecek Workcube B2B ve B2C platformlar ile dijital ortamda da satış ve tedarik süreçlerinizi tek elden yönetmeniz için en hesaplı çözümdür.

Mobil cihazlar üzerinden depo, stok ve sipariş karşılama işlemlerinizi otomatikleştirin!

Depolarınızı lokasyonlara ve raflara ayırarak ürünlerinizi daha verimli depolayabilirsiniz. Sevkiyat ve lojistik yönetimi fonksiyonları; satış, satın alma ve ürün yönetimi modülleri ile birebir entegre çalışır. Barcode, QRcode entegrasyonu ile sevkiyat işlemlerinizde veri girişleri otomatikleşir. Basitleştirilmiş ürün lojistiği için seri ve lot kontrolü sağlayan sevkiyat planlama fonksiyonları ile siparişleriniz doğru şekilde ve doğru zamanda müşterilerinize ulaşır.

Uçtan uca tüm süreçlerinizi dijitalleştirecek toptan satış ve dağıtım çözümü!

Workcube ERP-SD esnek ve fonksiyonel yapısı sayesinde ilaçtan, hırdavata, gıdadan teknoloji ürünlerine kadar tüm sektör ve firmalarla uyumlu bir şekilde çalışır. Online, mağaza içi veya sahada; her türlü satış ve dağıtım sürecinizi destekleyerek siparişten, sevkiyat ve faturalamaya kadar geçen süreyi azaltır, dağıtım süreçlerini hızlandırır ve dağıtım maliyetlerinizi düşürür. Satış uzmanından üst yönetime kadar işinizi büyütmek ve daha rekabetçi hale getirmek için doğru kararlar almanızı sağlayacak verileri, internetin olduğu her lokasyonda ve cihazda konsolide biçimde ve gerçek zamanlı olarak size sunar.

Müşteri ve tedarikçilerinizi iyi tanıyın!

Workcube'de müşteri ve tedarikçi yönetimi cari hesap ve adres bilgisinden çok daha fazlasıdır. Workcube ERP -SD çözümü kardeş şirketlere, farklı ofislere ve departmanlara sahip çok uluslu müşteri ve tedarikçilerinizle bile gereken esneklikte bir ilişki yürütmenizi sağlar. Müşteri ve tedarikçilerinize ait lokasyonlar, çalışanlar, siparişler, teklifler, kotalar, anlaşmalar, risk limitleri, muhasebe ve finans bilgileri, analizler, banka hesapları, kredi kartları, projeler dahil tüm bilgileri bütünsel bir şekilde bir arada görmeye ve yönetmeye imkan tanır. Detaylı analiz ve raporlamalar müşteri ve tedarikçinizi 360 derece değerlendirmenizi sağlar.

Tam izlenebilirlikle tüm lokasyonlarınızda stoklarınızı yönetin!

Distribütörü olduğunuz veya kendinize ait ürünlerinizin dağıtımında kapsamlı olarak stoklarını takip etmenize ve stok bilgilerinizi tedarikçileriniz ve müşterilerinizle paylaşmanıza olanak tanır. İthalat yapan işletmeler için tüm ithalat işlemlerinin eksiksiz yürütülmesini sağlar. Workcube ile yüz binlerce farklı stok kodunu (SKU) tutabilir, ürünlerin varyasyonlarına göre stok takibi yapabilir, stoklarınızı lokasyon bazında takip edebilir, her bir ürün veya ürün kategorisi için farklı stok stratejileri oluşturabilirsiniz. Workcube size ürün ve stok maliyetlerini ayrıntılı biçimde takip edecek bir yapı sunar.

Satışlarınızı tüm kanallardan merkezi olarak yönetin!

Workcube Satış Dağıtım sadece saha operasyonlarınızda değil, kolaylıkla ve %100 entegre hayata geçirilebilecek Workcube B2B ve B2C platformlar ile dijital ortamda da satış süreçlerinizi tek elden yönetmeniz için en hesaplı çözümdür. Sanal veya fiziki satış aktivitelerinizde satışı yapılan ürünlerin, müşteriler ile olan özel anlaşma ve fiyat koşullarına göre satışının yapılması için gereken tüm faaliyetler bütünü (fırsat, teklif, sipariş, teslimat) takip edilir. Bu sayede sipariş alındığında müşteri cari hesap kontrolü, ürün stoğu kontrolü, indirimli fiyat hesaplamaları, şirket stoğundan, tedarikçilerden veya diğer outsource kaynaklardan ürün teslimatı vb. işlemler kolaylıkla gerçekleşir.

Tedarik operasyonlarınızı otomatikleştirin ve basitleştirin!

Workcube ERP SD çözümünde iç talep, satın alma talebi, satın alma teklifleri toplama, sipariş ve lojistik süreci bir zincirin halkası gibi birbirini takip eder. Veri bir kez girilir ve tanımlanan sürece uygun olarak ilk talepten tedarikçi bilgilendirmeye kadar kesintisiz akar. Online ihale ve teklif toplama yönetimi, tedarikçi portali üzerinden otomatik sipariş alma özellikleri, stok durumlarını satın alma yetkililerine bildiren uyarı onay mekanizması; satın alma operasyonlarınızın hızlı, aksaksız ve eksiksiz yürümesini sağlar.

Modüller

 • Müşteri ve Tedarikçi
 • Ürün ve Stoklar
 • Satış
 • Satın Alma
 • Anlaşmalar-Koşullar
 • Fatura Sevkiyat & Lojistik
 • Depo ve Alan Planlama
 • Kalite Kontrol - Garanti
 • Promosyon Yönetimi
 • Online Satış
 • Fiyat Yönetimi
 • Dış Ticaret
 • Maliyet