ESN Teklif Programı Yazılımı Ekran Görüntüleri

Online teklif hazırlama programı sayesinde internet olan her yerden istediğiniz cihazdan kullanıcı adı ve şifrenizi girerek teklif oluşturabilir ve teklif gönderimini yapabilirsiniz. İşletim sistemi fark etmeden Windows, Mac, Linux işletim sistemlerinden rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Evde, iş yerinde ve hatta müşteri yanında teklif oluşturabilir satışınızı hızlandırabilirsiniz. Firmanızda kullanılan teklif şablonları teknik ekibimiz tarafından hazırlanarak sisteme entegre edilebilmektedir. Firmanızın hali hazırda kullanmış olduğu teklif dizaynları birkaç farklı dizayn ile hazırlanabilmektedir. Resimli teklif şablonu, teknik özellikli teklif şablonu, ingilizce veya türkçe şablon hazırlanabilmektedir.

Web Tabanlı Teklif Programı

Web tabanlı teklif programı herhangi bir bilgisayara bağımlı kalmadan evden, işten veya müşteri konumundan işlem yapabilmenizi sağlamaktadır. Bilgisayar, işletim sistemi farketmeksizin windows, mac veya linux işletim sistemlerinde web tarayıcıdan giriş yaparak kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında mobil cihazlardan işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Server maliyeti oluşmaz, verileriniz bulutta tutulur. Dilediğiniz zaman verilerinizin yedeğini talep edebilir ve kendi yedeğinizi ayrıca alabilirsiniz. Esn Web Teklif Programı ile kendi datalarınızı kendinize ait sunucularda tutabilirsiniz. Alt yapımız bu şekilde çalışmayı desteklemektedir.

Teklif Programı - Teklif Hazırlamanın Kolay ve Hızlı Yolu

Teklif programı crm programının bir parçası olarak sadece teklif hazırlama programı olarak kullanılabilmektedir. Önce teklif göndereceğiniz müşteri veya aday müşteri kaydı açılabilmektedir. Müşteriye ait tüm bilgiler detayları ile girildikten sonra teklif edeceğiniz ürün yada hizmetler seçilerek fiyat veya iskonto girilebilir ve teklif pdf formatına dönüştürülerek müşterinize teklif programı içinden email gönderilebilmektedir. Teklif gönderilecek ürün yada hizmetlere ait kartlar malzeme yada hizmet kartı olarak açılabilmektedir. Ürünün kodu ve adı, birimi, fiyat ve dip fiyat bilgileri tüm detayları ile sisteme girilebilmektedir. Online teklif programı içinde girişi yapılan ürünlere ait resim ve teknik özellik bilgileri girilebilmektedir. Makine teklifi verecek firmalar makineye ait resim ve katalog özelliklerini ürün kartına bir sefer girerek teklifte bu bilgileri çağırabilmektedir. Teklif programı ile hızlı ve kolay bir şekilde teklif hazırlayıp göndermek çok basit. Teklif hazırladıktan sonra teklifiniz örnek olarak yurt dışı müşteriye gönderilecekse ingilizce teklif şablonu, teklifiniz yedek parça veya sarf malzeme teklifiyse proforma benzeri teklif şablonu kullanarak teklif gönderimi yapılabilmektedir. Burdanda anlayacağımız gibi web tabanlı teklif programı içinde farklı şablonlarla teklif hazırlayıp göndermek çok kolay.

Otomatik Teklif Hazırlama Programı

Teklifler temel bilgiler girildikten sonra çok hızlı şekilde hazırlanıp gönderilebilmektedir. Müşteri ve ürün bilgileri sistem ilk kurulduğunda içeri excel dosyalarından veya eski kullandığınız mevcut programdan aktarılabilmektedir. Tüm ürünler için stok kaydı açmanıza gerek kalmamaktadır. Müşterinize daha önce göndermiş olduğunuz teklifi kopya oluştur diyerek farklı bir müşteriye göndermeniz bir dakikadan daha az bir süre alacaktır. Böylece teklifler otomatik olarak hızlı şekilde hazırlanıp müşteriye gönderilebilecektir.