Geobanking Yazılımı Ekran Görüntüleri

Geobanking ile;

Konum tabanlı ATM/Şube seçim analizi ve saha ekspertiz maliyeti azalır

Doğru lokasyonda hizmet ile müşteri memnuniyeti artar

Potansiyel müşterilerinize doğru ürünü sunma imkanı doğar

Gap analizlerinin görsel ve konumsal olarak daha doğru yapılması ile rekabette avantaj sağlanır.

Şube, ATM ve potansiyel alanlarınızı takip edin;

Başarsoft’un sunduğu çözümlerle mevcut şube ve ATM’lerinizi noktasal olarak takip edebilir eksik veya yetersiz kaldığınız yerleri tespit edebilir, gelecekteki yatırım planlamalarınızı Başarsoft POI verileriyle zenginleştirerek gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerinizi harita üzerinde yönetin;

Müşterilerinizi harita üzerinde görüntüleyip, müşterilerinize dair belirlediğiniz kriterlere göre çeşitli temalarda grafikler ile mekânsal analizler üretebilirsiniz. Mevcut müşterilerinizin yoğunluğuna göre Şube/ATM dağılımınızı kontrol edip, aynı zamanda potansiyel müşterilerinizi bölgesel olarak tespit etmenizi ve strateji planlarınızı geliştirmenize olanak sağlar.

Rakiplerinizden haberdar olun;

Başarsoft’un ürettiği POI verileri ile, rakiplerinize ait şubeler ATM’lerin nerelerde konumlandırıldığını görüntüleyebilir bankanızın güçlenmesi gereken bölgeleri tespit edebilirsiniz. Bunun yanı sıra rakiplerinizin henüz bulunmadığı bölgeleri keşfederek bu konumlarda büyüme fırsatı yakalayabilir rakiplerinizden önce potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz.

Ticari anlamı olan caddeleri belirleyin; 

İş kriterleriniz doğrultusunda operasyonlarınız için anlam ifade eden caddeleri ve ticari değerlerini tespit edebilirsiniz