Hamurlabs Depo Yönetim Sistemi Yazılımı Ekran Görüntüleri

Hamurlabs Depo Yönetim Sistemi Nedir?

Hamurlabs Depo Yönetim Sistemi, depo operasyonlarınızı yönetmek, izlemek ve optimize etmek için tasarlanmış kullanıcı dostu bir yazılım çözümüdür. Sistem, envanter yönetimi, sipariş işleme, rafların düzenlenmesi ve lojistik yönetimi gibi temel depo süreçlerini entegre ederek işletmelere kapsamlı bir çözüm sunar.

E-ticarette WMS önemi

Bugünün dünyasında her yerde çevrimiçi olan müşteriler her yerden sipariş verebilmek, teslim alabilmek ve iade edebilmek istiyorlar. Mevcut olan bu durum işletmelerin hızlı dönüş sağlayabilmesini ve müşteri memnuniyetini artırma odaklı düşünmesini gerektirmektedir. Etkin bir WMS sayesinde stoklarınızı ve depo süreçlerinizi yönetirken kârınızı da artırmanız mümkün olmaktadır.

OMS ve WMS neden birarada olmalı

Koordine ve aktif olarak çalışan WMS ve OMS stok kontrolünü sağlarken siparişlerinizi de verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar. Sürekli entegre olarak çalışan bu iki sistem sayesinde süreçler hızlıca yönetilirken müşteriye geri dönüş hızı dolayısıyla müşteri memnuniyeti de artırılmış olur.

Hamurlabs Farkları

Online ve offline bütün süreçlerinizi tek kanaldan yönetmenize olanak sağlıyoruz. Kullanıcı ve entegrasyon kısıtı koymayarak vadettiğimiz hizmeti sizlere en yararlı olacak şekilde kullanıma sunuyoruz. Farklı kanallarla entegre olarak süreçlerinizi yönetiyor, sürekli gelişim ve destek hizmeti de sunuyoruz. İstek ve önerilerinizi dikkate alarak sürecinizi aksatmadan verimliliğinizi artırıyoruz. Depoya gelişten müşteriye ulaşmasına gerektiğinde de iadeye kadar bütün senaryoları inceleyerek, barındırarak çok fazla entegratör kullanmadan etkili ve verimli bir yönetim imkanı sunuyoruz.

Özellikler

  • Etkin Envanter Yönetimi: Gerçek zamanlı envanter takibi, stok düzeyleri, ve sipariş durumu gibi kritik bilgileri anında sağlar.
  • Sipariş İşleme: Sipariş alımından sevkiyata kadar olan süreçleri hızlandırarak müşteri memnuniyetini artırır.
  • Raf Organizasyonu: Rafların etkin bir şekilde düzenlenmesi ve malzemelerin hızlı erişimini sağlar.
  • Lojistik Yönetimi: Depo içindeki malzeme hareketliliğini optimize eder ve lojistik operasyonları kolaylaştırır.
  • Mobil Uygulama Desteği: Depo personelinin hareketliliklerini artırmak için mobil cihazlarla entegre çalışan kullanıcı dostu uygulamalar sunar.

Avantajlar

  • Verimlilik Artışı: Süreçlerin otomatizasyonu ve izlenmesi ile depo operasyonlarında artan verimlilik.
  • Hata Azaltma: Otomatik veri girişi ve doğrulama sayesinde hata olasılığının azaltılması.
  • Müşteri Memnuniyeti: Hızlı ve doğru sipariş işleme süreçleri ile müşteri memnuniyetinin artması.
  • Stok Takibi: Gerçek zamanlı stok takibi ile envanter yönetiminin daha etkili olması.