IFS Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı Ekran Görüntüleri

Tek bir merkezi platformda işletme verimliliği, maliyet tasarrufu ve öngörü sağlayarak değişen pazarlardan yararlanın. Sektörünüz için yapılandırılmış bir çözümle, ekipleriniz arasında daha fazla iş birliğinin ve üretkenliğin keyfini çıkarın.

ERP yazılımı, işletmenizin büyümesine yardımcı olmak için daha geniş yetenekler ve esneklik sağlayan, bütünleşik ve eksiksiz bir çözümün parçasıdır.

IFS Cloud, tüm varlık, proje ve servis yaşam döngülerini ele alan tek bir platformda işletme verimliliğini artırır ve kârlılığı en üst düzeye çıkarır.

Müşteri hizmetleri seviyesini yükseltin

İş planlamanıza ve süreçlerinize bilgi aktarmak için daha derin müşteri ilişkileri kurun. Gelişmiş teslimat oranları, sipariş karşılama ve çok daha fazlası ile ürünlerinizi hizmete sunun; güvenebileceğiniz iş sonuçlarını deneyimleyin ve müşterilerinizin seveceği bir iş deneyimi yaşayın.

Daha azıyla daha fazlasını elde edin

Operasyonel verimliliği artırarak ve görevleri otomatik hale getirerek, iş süreçlerini optimize edin. CRM'den HCM'ye ve tedarikten projelere kadar, işletmeniz üzerinde daha fazla kontrol sağlayan net, birleşik bir görünüm elde edin.

Maliyetlerden tasarruf elde edin

Farklı sistemlerden oluşan ve her birinde kendi fiyatlandırma modeli ve entegrasyon sorunları olan bir uygulamadan uzaklaşın. Sektöre özel beceriler ve somut maliyet tasarrufu sunan tek bir platformda dijital dönüşümünüzü hızlandırın.

ERP çözümünüzün değerini en üst düzeye çıkartın

Dijital dönüşüm bir serüvendir. IFS ile iş ortağı olarak, onlarca yıllık sektör deneyiminden yararlanırsınız. Katmanlı servis tekliflerimiz, organizasyonunuzun ihtiyaçlarına, taleplerine ve olgunluğuna göre size somut bir değer sunar.