Jetforms Yazılımı Ekran Görüntüleri

Artısoft JetForms, kuruluşların belge yönetim süreçlerini dijitalleştirmelerine ve kağıt tabanlı iş akışlarını optimize etmelerine yardımcı olan bir yazılımdır.

JetForms ile birlikte her sektörden ve her ölçekten işletmeler, iş akış süreçlerini daha yalın ve sistematik bir yapıda organize edebilmekte ve esnek yapısı sayesinde işletmenin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmektedir.

JetForms ile sınırsız sayıda form oluşturulabilir, formları kategori bazlı sınıflandırılabilir, formlarınıza alt formlar ekleyebilir ve formlarınızı arşivleyerek versiyonlayabilirsiniz. İş akışındaki tüm süreçler, herhangi bir kodlama yapmaya gerek kalmadan, sürükle-bırak yöntemiyle kolayca tasarlanabilmekte ve her istasyon için farklı tasarımlar yapılabilmektedir.

Formlarınıza metin, rakam, tarih dosya, logo gibi bir çok farklı türde veri girebilmenin ve saklayabilmenin yanısıra dinamik hesaplama yapısı sayesinde mevcut veriler kullanılarak yeni veriler hesaplanabilmektedir. Formlarınızı herhangi bir yazılımcı veya özel bilgi gerektirmeden, kendiniz web arayüzü üzerinden çok kısa sürede dilediğiniz uygulamalarınızla entegre edebilir ve otomatikleştirebilirsiniz. Web tabanlı ve mobil duyarlı yapısı ile cep telefonu, tablet gibi mobil ortamlardan da form oluşturabilir ve onaylayabilirsiniz.

Artısoft JetForms, belgelerin elektronik imzalanması, otomatik veri çekme ve entegrasyon yetenekleri gibi özellikler sunar. Bu sayede belge işleme süreci hızlanır, hataları azaltır ve verimliliği artırır. JetForms ayrıca belgelerinizi çeşitli dosya formatlarında (PDF, Word, Excel, vb.) dışa aktarabilme, belge tarama ve OCR (Optik Karakter Tanıma) özelliklerine sahiptir. Bu sayede belgeleri arşivlemek, paylaşmak ve işbirliği yapmak daha kolay hale gelir.