Jobanalytics İK Yazılımı ve Ücret Yönetimi Yazılımı Ekran Görüntüleri
Jobanalytics İK Yazılımı ve Ücret Yönetimi

Jobanalytics İK Yazılımı ve Ücret Yönetimi

Ücret Optimizasyonu ve İş Değerleme (e-Valuation) İçin İhtiyacın Olan Tüm Araçlar JobAnalytics'te, Geleceğin İş Mimarisinde Yerinizi Alın!

JobAnalytics EVA PRO Çözümü

Yapay Zeka tabanlı İş Değerleme ve Ücret Yönetim Sistemi ile iş yerinizde çalışan ve işveren mutluluğunu ve iş yeri bağlılığını artırırken, çalışan devir oranını (turnover) azaltabilirsiniz. Şirketinizden kaybettiğiniz 1 çalışanınız bile çok değerli, yeri doldurulması zor ve maliyetlidir. JobAnalytics EVA PRO Çözümü ile mavi - beyaz yaka ayrımı yapmaksızın işletmenizde Adil Ücret Sistemi kurabilirsiniz. Üstelik %80 zaman ve bütçe avantajıyla...

JobAnalytics EVA Çözümü

İş süreçleriniz ve operasyonlarınız analiz edilerek çeşitli işlere ayrılır ve bu işlerin tarifleri İş Tanımları dokümanlarında yazılı hale getirilir. JobAnalytics EVA Çözümü ile İş Tanımları yönetimi hiç bu kadar derli toplu, çok kolay ve çok pratik olmamıştı. 30+ yıllık know-how ile geliştirilen JobAnalytics ile kurumsallaşma altyapınızı güçlendirin, sistematikleştirin ve dijitalleştirin. Görev tanımları ve sorumlulukları, hatta iş ilanı metni dahil 40 farklı bilginin kaydedildiği İş Tanımları; şirketinizdeki en temel dokümanlardandır ve 360 derece her şeyi içerecek tanımlanmalı ve de değişen iş ortamı ve ekonomik koşullar nedeniyle sürekli güncel tutulmalıdır.

İşin ve Çalışanın Hakettiği Ücreti JobAnalytics ile Tespit Edin!

Çalışanlarınıza iş tanımlarına uygun, pazardaki benzer işlere verilen ücretlerle rekabetçi ücretleri JobAnalytics Yapay Zeka sistemiyle belirleyin, analiz ve simülasyonlar yapın. JobAnalytics EVA Çözümü ile İş Tanımları değiştikçe şirketteki işlerin (pozisyonların) değeri ve hak ettiği ücretler de değişir. EVA İş Tanımları ile başlayıp EVA PRO İş Değerleme ile devam edebileceğiniz gibi direkt EVA PRO ile 4x4 lük bir Adil Ücret Sistemi kurabilirsiniz. İK süreçlerinizi daha analitik ve daha dijital yönetin. Mükerrer işlerden kurtulun, verilere hızlı erişip, onlardan iç görüler oluşturup, ölçüm ve verilere dayalı, süreç kalitesini artıran ve sürekli iteratif iyileştirmeler yapmanızı çok kolaylaştıran JobAnalytics Çözümleriyle tanışın, başvurunuzu yapın, sizi arayalım ve bize sadece 1 saatinizi ayırın. Online ve istediğiniz saatte görüşelim.