Kolaysoft ZET Yazılımı Ekran Görüntüleri

Ziyaretçi takip sistemine yeni bir boyut kazandırdık

Standart ziyaretçi kayıt sistemini teknoloji ile tanıştırıp dijital hale dönüştürdük. Böylece güvenliğinizi bir adım daha üst kademeye taşıyarak ziyaretçilerin ve bina güvenliğini artırmış olduk. Dolayısıyla olabilecek olayların azalmasına ve olmuş olayların çözümüne katkı sağladık.

Ziyaretçinin bina içerisindeki gezinti krokisi kayıt altına alınmaktadır. Olası bir problem ve güvenlik sorununda, olay mahallinde hangi ziyaretçilerin bulunduğu, bulunma süreleri ayrıntılı rapor olarak alınabilmektedir. Bu kayıtlar geçmişe dönük olarak da alınabileceğinden sonradan çıkabilecek olayların aydınlatılmasında da büyük fayda sağlamaktadır.

BÜYÜK iŞLER YÜKSEK GÜVENLiK GEREKTİRİR

Artık günümüz dünyasında güvenlik büyük önem arz etmektedir. Güvenliğine önem veren firmalar ile kamu kurum ve kuruluşları için her hangi bir güvenlik zaafiyetinde olaya anında müdahale edilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Kolaysoft ziyaretçi eş zamanlı takip sistemi ( ZET) güvenliğinizi bir adım öne taşır. İşinize odaklanıp rahat rahat çalışmanıza yardımcı olur.

ZET SiSTEMiNiN SAĞLADIĞI FAYDALAR

YANGIN ve AFETLERDE

Olası bir yangın veya doğal afette içeride bulunan ziyaretçilerin, hangi katta ve konumda olduğunu görebilirsiniz.

TERÖRLE MÜCADELEDE

Ziyaretçiler takip edildiklerini, olası bir eylem yapacaklarında bunun anında görüleceğini bildiklerinde, yapacakları eylemden vazgeçerler. Dolaysıyla olası bir terör olayının engellenmesinde caydırıcı etki yapar.

BİLGİ YÖNLENDİRMESİ

Karta gönderilen mesajlar ile ziyaretçilerin doğru kat ve/ya konumlara yönlendirilmesi sağlanır.

YETKİSİZ ERİŞİM

Ziyaretçilerin yetkisiz alanlara giriş yaptıklarında uyarı verir. Olası güvenlik zafiyetlerinin azalmasına katkıda bulunur.

PERSONEL İZLEME

Personelin takibini yaparak, suistimallerin azalmasına katkı sağlar. Böylelikle işlerin daha düzgün işlemesine ve verimliliğin artmasına katkı sağlar.

DEVRİYE TAKİBİ

Güvenlik elemanlarının rutin yapmaları gereken, devriyelerini kontrol eder. Herhangi bir suistimalin azalmasına katkı sağlayarak, bina güvenliğini artırmış olur.