Mikro Run Yazılımı Ekran Görüntüleri

Esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük işletmelere e-Dönüşüm paketi ile Mikro Run!

Mikro Run'ın kolay kullanımı, sade ve anlaşılır menüleri, 64 MB yedekleme kotası, hazır fatura tasarımı, e-fatura kesme özelliği ve anahtar teslim e-fatura ile birlikte gelir. Ayrıca 1 yıl geçerli 300 kontör ile birlikte gelen Mikro Run, tüm finansal ve organizasyonel operasyonlarınızın en büyük yardımcısı olacak.

  • Kolay ve işlevsel
  • Daima güncel
  • Anahtar teslim
  • e-Fatura
  • Canlı destek
  • Güvenli yedekleme
  • E-Ticaret entegrasyonu
  • Mobil uygulama
  • Masaüstü veya bulut uygulaması

Satış İşlemleri ve Müşteri Takibi

Müşterilerinizi sisteme tanımlayabilir, sipariş ve irsaliye düzenleyebilir, bu irsaliyeleri tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz. Müşteri bazında satış dağılımınızı, özet bakiyesini, geçmiş işlem detayları görebilir ve bunun gibi satış analizleri yapabilirsiniz.

E-Dönüşüm Çözümleri

e-Fatura, e-Arşiv fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzlarınızı Mikro Run üzerinden, başka hiçbir yazılım veya entegrasyona ihtiyaç duymadan zahmetsizce düzenleyebilirsiniz. Mikro Run ile e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Mutabakat, e-SMM çözümlerine ücretsiz olarak sahip olursunuz.

Satın Alma ve Tedarikçi Takibi

Ürün satın alımlarınız ile birlikte çalıştığınız tedarikçileri kolayca sisteme tanımlayabilir, tüm bilgilerini ekleyerek ayrıntılı bir tedarikçi fihristi oluşturabilirsiniz. Mal kabul ederken irsaliye girişi yapabilir, bu irsaliyeleri tek tuşla faturaya çevirebilirsiniz. Ayrıca günlük, aylık, yıllık ya da belirlediğiniz başka tarih aralıklarında raporlar alabilir, satın alma işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Stok Takibi

Alım ve satımını yaptığınız ürün ve hizmetlerinizi sisteme ekleyebilir; stoklarınızı birim fiyat, dönem başı miktarı ve barkoduna göre tanımlayıp belirlediğiniz şekilde gruplara ayırabilirsiniz. Dilerseniz anlık, dilerseniz geçmişe yönelik liste ve rapor alabilir, satın alma işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Tahsilat, Ödeme ve Banka İşlemleri Takibi

Ödeme ve tahsilatlarınızı düzenli olarak takip edebilirsiniz. Dilediğiniz bankayı sisteme tanımlayabilir, çek ve senetlerinizin durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz. Kasa nakdinizin güncel durumunu bilir, ödeme ve tahsilatlarınızı buna göre planlayabilirsiniz. KDV durum raporu hazırlayabilir, yapılacak tahsilat ve ödemelerin takibini yapabilirsiniz. Ayrıca parçalı ödeme ya da tahsilat da yapabilirsiniz.

Birlikte alabileceğiniz çözümler

İşletmenize en uygun çözümü seçin, işinizi baştan sonra kolayca yönetin.

Mikro Hızlı Satış

Perakende noktalarınızdan satışlarınızı, ödemelerinizi ve ön muhasebenizi Mikro Hızlı Satış ile uçtan uca yönetin.

Mikro Online Hesabım

Bankanın özel servisleri ile entegrasyonu olan Mikro Online Hesabım ile bakiyelerinizi takip edin.

Mikro Drive

Mikro Drive ile buluta yükleyip belirlediğiniz saatte otomatik olarak yedekleyebilir, ortak çalışma klasörleri açarak dosya alışverişi yapabilirsiniz.

Mikro e-Ticaret

Web siteniz ve farklı pazaryerlerindeki mağazalarınızı tek ekrandan yönetebilir, kolayca e-arşiv ve e-fatura kesebilirsiniz.

Mikro Express Aktarım

Express Aktarım ile banka hesap hareketlerini müşavirlerinize dijital olarak saniyeler içinde gönderebilirsiniz.

Mikro Şirketim

Mikro Şirketim mobil uygulaması ile işletmenize ait satış raporlarını, tahsilat ve ödemeleri, müşteri bazlı borç-alacak durumunu görebilirsiniz.

Mikro Asistan Destek

Mikro Asistan Destek, kullandığınız işletim sistemi, elektrik kesintileri veya sürüm yenilemelerinden doğan teknik sorunları hızla çözer.

Mikro Asistan Güncelleme

Mikro Yazılım ürünlerinizi yeni özelliklerle donatıp performanslarını yükseltir ve programınızı daha güvenli hale getirir.

GetirÇarşı İşletme Yönetimi

GetirÇarşı'da işletmeniz varsa stok, fiyat ve işletme yönetimi Mikro Yazılım'la çok kolay.