Netigma Mobil Yazılımı Ekran Görüntüleri

Ürünün başlıca özellikleri

Çevrimiçi Formlar

Netigma ile, ihtiyacınız olan her türlü veri yönetimi için formlar tanımlayabilirsiniz. Üstelik sürükle-bırak teknikleriyle kolayca ve sadece dakikalar içinde.

CBS

Netigma konumsal veri setlerini destekleyerek, işlemlerinizi harita tabanlı olarak yönlendirebilmenize imkan sağlar.

Fotoğraf Ekleme

Netigma Mobil ile veri setlerinizi fotoğraflar ile zenginleştirebilir, çekeceğiniz fotoğrafları 3.parti uygulamalarla da konum bilgisi kaybolmadan açabilirsiniz.

Sorgulamalar

Verilerinizi tanımladığınız sorgular ile mobil cihazınızdan sorgulayabilir, sorgularınızı istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Konum Loglama

Otomatik konum kaydetme özelliğini aktifleştirmeniz halinde mobil cihazınızla tüm konum değişikliklerinizi kaydedebilirsiniz.

Bildirim Servisleri

Netigma bilgilendirme servislerini destekler ve çeşitli aşamalarda tanımlı şablonlar çerçevesinde e-posta ve kısa mesajlar gönderilebilir.

Kullanıcılarımız NETIGMA'yı neden seviyor?

170’ ten fazla kullanıcımıza hedeflerine ulaşmaları için hizmet veriyoruz. Sektörde uzun yıllardır kullanılan ve güvenilen yerli bir yazılım sağlayıcısı olarak, çeşitli çözümlerimizi kullanan birçok kullanıcımız tarafından sevilme ayrıcalığına sahip olduk. Kullanıcılarımızın NETIGMA ve değer verdikleri, sevdikleri çözümlerimizle ilgili yorumlardan bazılarını görebilirsiniz.