Pazar Yeri Entegrasyonu Yazılımı Ekran Görüntüleri

Pazar Yeri Nedir?

Pazar yeri, günümüzde dünyanın birçok yerinden online ticaret ve alışveriş yapmaya olanak tanıyan aracı dijital platformlardır. Gerek internet sitesi gerek mobil uygulamalar aracılığıyla alışveriş yapmaya olanak tanıyan online mağazalardır. Pazar yerleri, içlerinde birden çok sanal mağaza ve birden çok sektörün ürünlerini barındırır. Giyim, gıda, kozmetik ve marketten alabileceğiniz birçok ihtiyaç için müşterileriniz Pazar yerlerinden alışveriş yapabilirler. İşte bu online pazarı zahmetsizce kullanmak ve aldığı ürünleri adresine sipariş etmek isteyen müşterileriniz için Pazar yeri entegrasyonu işlerinizi hızlandırır.

Pazar Yeri Entegrasyonu Nedir?

Pazar yeri entegrasyonu, ürünlerinizi hızlıca Pazar yerlerinde listelemenize yarayan bir yazılımdır. Pazar yeri entegrasyon yazılımları aracılığıyla sadece ürünlerinizin görsellerini yükleyip stokları takip etmekle kalmazsınız. Aynı zamanda hızlı fatura oluşturup müşterilerinize iletebilirsiniz. Bunun yanında siparişinizin sürecini takip etmenizi, kargolama sürecini yönetmenizi sağlar. Ekip yönetimini hızlı yapmanıza yardım eder. Müşterilerinizin taleplerini ve şikayetlerini kolayca takip edebildiğiniz CRM ile uyumlu çalışabilen Pazar yeri entegrasyonları ile iş yönetimini kolaylaştırabilirsiniz.

Neden Pazar Yeri Entegrasyonu Kullanmalısınız?

Pazar yeri üzerinden satış yaparken aynı anda birçok platformda bulunmak isteyebilirsiniz. İşte Pazar yeri entegrasyonları size aynı anda birden çok sitede ürün listelemenizi sağlar. Mevcut internet siteniz üzerinden Pazar yerlerine ürün çekebilir, ürün özelliklerini pratik bir şekilde girebilirsiniz. Kaliteli ürün fotoğraflarını bulut tabanlı sistemler üzerinden yükleyerek verilerinizin cihazlarınızda yer tutmasını engelleyebilirsiniz.

Neden Softinny Pazar Yeri Entegrasyon Yazılımını Tercih Etmelisiniz?

Yazılımınızı hazırladıktan sonra entegrasyon için ekstra bir ücret talep etmeyiz. Size özel pazar yeri entegrasyonu ücretsiz olarak e-ticaret platformlarıyla ilişkilendirilir. Tüm Pazar yerleri için tek entegrasyon sistemini kullanabilirsiniz. Tek panel üzerinden kolay bir şekilde sipariş yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, muhasebe yönetimi yapabilirsiniz. Siparişinizi kolaylıkla kargoya sevk edebilirsiniz. Otomatik faturalandırma sistemiyle faturalarınızın müşterilerinize gecikmeden ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Entegrasyon kullanarak birçok Pazar yerinde satışa çıkardığınız ürünler sayesinde fiziki mağaza açmış kadar masraf etmezsiniz. Online ticaret sizi dükkân kirası ve sermaye gibi ekstra masraflardan kurtarır.

Pazar Yeri Entegrasyonu Kullanmanızın Avantajları

Entegrasyon kullanarak e-ticaret yapmanızın en güzel tarafı, bu platformlarda ücretsiz dükkân açma rehberlerinin yer almasıdır. Pazar yerlerinde hızlıca dükkân oluşturarak ürünlerinizi listelemeye başlayabilirsiniz. Softinny Pazar yeri entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi dakikalar içinde listeleyebilirsiniz. Muhasebe, ERP ve fatura entegrasyonları sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Uzunca kasa kuyrukları oluşmaksızın aynı anda Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden sipariş alabilirsiniz. Hızlı, güvenilir, verilerin şifreli bir şekilde saklandığı pazar yeri entegrasyonları ile yüksek müşteri memnuniyetine ulaşabilirsiniz. Pazar yeri entegrasyonu ve şirketinize özel yazılımlar için siz de Softinny güvencesini tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için şimdi bizi arayın!