Siso Ebys Yazılımı Ekran Görüntüleri
  • TSE TS 13298 Elektronik Belge Yönetimi Standardına, resmi yazışmalara, mevzuatlara, ISO Kalite standartlarına ve Evrak Dolaşım Yönergelerine tam uyumluluk göstermektedir.
  • Web tabanlı yapıya sahip olması nedeniyle kolay kullanım, kurulum ve entegrasyon özelliklerine sahiptir. Görsel, kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde karmaşık işlemlerin sadeleştirilmesi sağlanmaktadır.Eğitim gerektirmeden kurulum yapılacak bir yapıya sahiptir.
  • Dinamik iş akışları ve dağıtım planları sayesinde belgeler kurumsal süreçler içinde hızlıca işlenebilmektedir.Tüm kurum ve kuruluşlarındaki doküman ve formlar, süreçler içinde, tanımlanmış olan iş akışlarına ve dağıtım listelerine göre kurum ve kuruluş içerisinde onay adımlarından geçerek dolaşmaktadır.
  • Tanımlı belge akışına göre, sisteme giren dokümanın yaşam döngüsü içinde, nerelerden geçeceği ve neler yapılması gerektiği kurgulanarak her aşaması takip edilmektedir. Belgeler dağıtılmak istenen ilgili birimlere otomatik sevk edilebilmektedir. İş akışı kurum ve kuruluşların belge akışını kontrollü ve sistemli bir şekilde yürütmesini sağlamaktadır.
  • Sisoebys barındırdığı güçlü güvenlik yönetimi yapısı sayesinde tüm işlemlerin her basamağında yüksek izlenebilirlik ve güvenlik sağlamaktadır.
  • Sistem genelinde entegre bulunan e-imza ve zaman damgası yetenekleri sayesinde, sisteme oturum açarken, iş akışlarının onay işlemlerinde, belge bütünlüğünün, kaynağının ve işlem zamanının doğrulanmasında yasal geçerlilik taşıyan elektronik kayıtlar sağlanmış olmaktadır.
  • Zaman içinde gelişim ve değişimleri kusursuzlukla kendi geçmişinde saklayan sisoebys, her zaman tutarlı davranmasını ve geçmişe dönük veri bütünlüğünün korunmasını sağlayacak iç denetimler barındırmaktadır.