SoftExpert BPM Yazılımı Ekran Görüntüleri

Çözüm, BPMN (İş Süreci Modeli ve Gösterimi) standardına dayalı güçlü bir modelleme aracı sağlar . Bu araç, %100 web ortamında hızlı bir şekilde yürütülebilir, sürükle ve bırak işlemleri oluşturmak için olayları, etkinlikleri, görevleri, kararları, çizgileri ve diğer öğeleri kullanmanıza olanak tanır. Kullanıcılar, süreçleri ve iş kurallarını hızlı bir şekilde oluşturabilir, işlevsel roller ekleyebilir, kullanıcı dostu arayüzler oluşturabilir, formları özelleştirebilir ve ilgili tüm içeriği entegre bir şekilde yönetebilir.

İçerik, kişiler, işlemler ve iş veya düzenleyici politikalar arasındaki karmaşık etkileşimleri içeren durumlar, SoftExpert'in süreç yönetimi çözümü tarafından tam olarak desteklenir. SoftExpert BPM, Vaka Yönetimi gereksinimleri göz önünde bulundurularak oluşturuldu ve işin daha iyi anlaşılması, daha fazla çeviklik ve stratejik sonuçlar üzerinde daha büyük bir etki sağladı.

SoftExpert BPM, görev yönetimi ve işbirlikçi kaynakları kullanarak insanlardan işletmeye etkileşimin zorluklarını çözer. Kullanıcılar, tabletler ve akıllı telefonlar gibi mobil cihazları kullanarak gerçek zamanlı süreçleri takip ederek takip edebilir ve görünürlük elde edebilir. Performans anlık görüntüsü, karar vermede ve belirli durumları çözmede yardımcı olur.

SoftExpert BPM ayrıca iş etkinlikleri ve ölçümleri için izleme, karar yönetimi, belge yönetimi , kalite güvencesi , sistem entegrasyon araçları ve gösterge panoları gibi kurumsal düzeydeki yetenekleri de içerir . Süreç modellerini tam sürüm kontrolü, hiyerarşik kategorizasyon, arama yeteneği ve her modele kontrollü erişim için rol tabanlı güvenlik ile yerel bir süreç deposunda depolayabilir. Ayrıca RPA (Robotik Proses Otomasyonu) özelliklerini destekleyerek proses otomasyon hedeflerinizi de sağlar. Kısacası, SoftExpert BPM, BT'nin odak noktasını bakımdan inovasyona yönlendirmeye değiştirmesine izin verirken, işletmeye süreç kontrolü sağlar.

Ana faydalar

Kuruluş içinde katma değeri olmayan işlevleri yerine getirmek için gereken FTE'lerin (tam zamanlı çalışanlar) sayısını azaltır.

Manuel görevleri otomatikleştirerek ve optimize ederek fazla mesai işçilik maliyetlerini düşürür, böylece giden nakit akışını doğrudan azaltır.

Müşteri hizmetleri süreçlerini sürekli iyileştirerek ve izleyerek müşteri sorularına yanıt vermek için harcanan süreyi önemli ölçüde azaltır.

Stratejik planlama yetkileriyle ilgili kural ve süreçleri uygulayarak gelir kayıplarını ortadan kaldırır.

Uyumluluk çabalarını izlemek için hızlı bir şekilde süreçler oluşturmak için bir araç sağlayarak denetim ücretlerinden kaçınır.

Süreci belgelemek ve uygulamak için BT ve iş kullanıcıları arasında işbirliğini teşvik eder.

Bireysel süreçlerin veya kümelerin performansını izler ve potansiyel olarak eğilimleri tanımlar.

Strateji ve iş performansı geliştirmeyi yönlendirmek için ham süreç verilerini değerli süreç zekasına dönüştürür.

Yeniden çalışmayı ortadan kaldırır ve kuruluş genelinde standardizasyonu ve şeffaflığı teşvik ederek çalışan motivasyonunu artırır.

Süreç otomasyonunun bir sonucu olarak gerçek zamanlı görünürlük ve üretkenlik sağlar.

Müşteri memnuniyetini artırarak müşteri tutma oranını, itibarını, pazar payını ve geliri artırır. 

Özellikler

SÜREÇ MODELLEME

Süreç modelleme ve iş kuralları tanımı için kullanıcı dostu son kullanıcı aracı.

SÜREÇ SİMÜLASYONU

Darboğazları ve optimizasyon fırsatlarını belirlemek için süreç simülasyonu.

RİSK YÖNETİMİ

Yerel süreç risk yönetimi.

GÖREV YÖNETİCİSİ

Merkezi görev yöneticisi, uyarılar ve bildirimler.

ENTEGRASYON

Güçlü web hizmetleri entegrasyon yetenekleri.

GERÇEK ZAMANLI İZLEME

Kişiselleştirilmiş KPI'lar ve portallar aracılığıyla gerçek zamanlı izleme.