Spidya Bulut Çağrı Merkezi Yazılımı Ekran Görüntüleri

Self Servis Yönetim Arabirimi

Müşterileriniz üyelik ve sözleşme sürecinden kullanıcı, kampanya ve numara veritabanı yükleme operasyonuna kadar tüm işlemleri hiçbir yardıma ihtiyaç duymadan yapabilirler.

Kampanyalar ve Operasyonlar

Kampanyalar içerisinde farklı operasyonları barındırabilir ve her bir operasyonda farklı takım üyeleri görevlendirilebilir. Bu sayede başarılı kampanyalar için en etkin insan gücü kullanımı sağlanabilir.

Wallboard

Gelen, giden aramalar, agent konuşma, mola gibi durum detayları, günlük özet bilgiler gibi veriler kolayca ulaşılabilir durumda. Kampanya, operasyon, takım ya da agent durumu gibi filtreler ile gerçek zamanlı bilgiler S3C Wallboard üzerinde bir tıkla detaylandırılabilir.

Ses Kaydı

Çağrı merkezine gelen veya giden tüm aramalar kaliteli ve kayıpsız olarak kaydedilir ve saklanır. Dilediğiniz zaman kolayca ulaşır, dinler ya da indirebilirsiniz.

Sesli Mesaj

Giden ve gelen aramalarda sesli mesaj dinletilir ve sonrasında belirlenen aksiyonlar alınabilir. Her kampanya ve operasyon için farklı sesli mesaj atanabilir.

CRM Entegrasyonu

Servis tabanlı CRM entegrasyonu hazır. Açık API içerisine dahil olan CRM entegrasyonu sayesinde arayan ya da aranılan kişi ile ilgili bilgiler kolayca elde edilebilir.

Lisans ve Arama Limiti

Lisans ve Arama Limiti Eş zamanlı olarak softphone kullanabilecek agent adedi ve outbound aramalarda maliyet bazlı görüşme limitleri yönetici tarafından her çağrı merkezi için ayrı ayrı yapılabilmektedir. Çağrı merkezi yöneticileri de kendi arayüzlerinden lisans adetlerini ve görüşme limitlerini takip edebilmektedir.

Progressive Dialer

Standart olarak sunulan Progressive Dialer Agresiflik barı aşağı ya da yukarı ayarlanarak outbound kampanya performansı ve verimliliği anlık olarak artırılabilir.

Supervisor Özellikleri

Supervisor Özellikleri S3C Softphone uygulamasında yer alan supervisor özellikleri sayesinde agent görüşmelerini dinlemek, sufle vermek ya da konferans yapabilmek mümkündür. Supervisor’lar softphone üzerinde kolayca agent ya da supervisor moduna geçiş yapabilirler.

Açık API

Tamamen açık REST API sayesinde görüşme kayıtlarını içeren bilgi alış verişi, CRM/ERP entegrasyonları için çift yönlü veri paylaşımı mümkündür.

IVR

Menü ve ses dosyaları yönetimi, operasyonlara özel karşılama menüleri, tuşlama ayarları ve kuyruklar S3C IVR ile kolayca yönetilebilir. Menü derinliğinde herhangi bir sınır yoktur.