Supernova RAC Yazılımı Ekran Görüntüleri

Supernova RAC Kimler İçin Uygundur?

Orta ve Büyük ölçekli araç kiralama şirketleri. (En az 50 araçtan fazla aracı bulunan araç kiralama şirketleri için öneriyoruz)

Neden Supernova RAC?

  • Supernova RAC komple bir çözümdür. Muhasebeden, web sitesine, envanterden, filo takibine kadar işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Yıllardır birçok farklı araç kiralama firmasında kullanıldığından sorunsuz, eksiksiz ve mükemmel bir çözüm sağlar.
  • En son web yazılım teknolojileri ile geliştirilmiştir. Normalde web sayfalarında herhangi bir bağlantıya bastığınızda yeni sayfanın yüklenmesini beklersiniz. Fakat bizim yazılımımızda Ajax teknikleri kullanıldığından dolayı aramalarda ve sayfa geçişlerinde bekleme yaşamazsınız.
  • Supernova RAC tüm araçlarınızı korur. Servise gitmesi gereken araçları belirler. Servise gitmesi gereken araçlara kontrat yapılmasına izin vermez.
  • Web tabanlı olduğundan ve bulut üzerinde host edildiğinden işletme çalışanları diledikleri yerden ve zamanda yazılıma erişebilirler ve işlem yapabilirler. Bu sayede firma merkezi dışında havaalanlarında ve herhangi bir başka yerde araç kiralama kontratı basılabilir.
  • Yazılımımızı satın aldığınızda firmanızın web sitesinide yazılımın içinden basitçe ayarlayabilirsiniz. Web sitenize uğrayan ziyaretçiler online araç rezervasyonu yapabilirler. Bu rezervasyonları anında görebilirsiniz. Araçların kiralama ücretlerini yine yazılımdan dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca web sitenizin tüm içeriğini basitçe değiştirebilirsiniz. Web sitenize Anket, sayaç, resim galerisi, yorumlar gibi bölümler ekleyebilirsiniz.
  • Yazılım tamamiyle firmamız tarafından geliştirildiğinden her türlü değişiklik talebi ek bir ücret almadan kolayca yapılır ve firmaların özel ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliğe getirilir.
  • Her işletmenin farklı bir araç kiralama kontrat düzeni (formatı) olduğundan dolayı yazılımda kontrat baskı ayarları bölümünde istediğiniz kontrata göre ayar yapma imkanınız vardır. Böylelikle birçok farklı kontrat formunun yazılım değişmeden basılabilme olanağı vardır.
  • Diğer birçok yazılımda olmayan güvenlik önlemleri vardır. Bunlar başlıca loglama, bölüme göre kullanıcı yetkilendirme gibi.