T-Set ML Yazılımı Ekran Görüntüleri

Kolay Kullanım Sade Arayüz

T-Set ML’nin menü yapısı ve sade arayüzü sayesinde eğitimlerinizi kolaylaştırarak hızlı öğrenebilir ve bütün işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Kullanıcıya Göre Özelleşen Menü Yapısı

Ticari Yazılım T-Set ML ile menüleri kullanıcıya özel şekle getirebilir, kullanıcının ihtiyacı olmayan başlıkları kaldırabilirsiniz. Bu durumda kullanıcılarınızın sadece kendi işine odaklanmasını sağlayabilir ve yapması gereken işlemlere çok kolay ve hızlı ulaşabilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Hareket ve Arama Ekranlarının Özelleştirilmesi

T-Set ML ile arama [Stok, Cari, Personel vb. arama ekranları gibi] ve hareket [fatura, sipariş, teklif, stok hareket ekranları gibi] ekranlarında her kullanıcının ihtiyacına ve isteğine göre özelleştirerek daha hızlı ve doğru işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.

Ticari Yazılım | Parametrik Yapı

Parametrik yapı özelliği ile Ticari Program T-Set ML’yi işletmenizin bulunduğu sektöre ve iş süreçlerine uygun duruma getirebilecek ayarlamaları yapabilirsiniz.

Sektörel Yazılımlarla Tam Entegrasyon

T-set ML E-Yaz Yazılıma ait Jet Pos, Milyem, Restoran, Mağaza ve Market gibi sektörel yazılımları ile tam entegre olarak çalışmaktadır.

Ticari Yazılım | Yetkilendirme

Ticari Program T-set ML E-Yaz Yazılıma ait Jet Pos, Milyem, Restoran, Mağaza ve Market gibi sektörel yazılımları ile tam entegre olarak çalışmaktadır. Zorunlu Alan Tanımları Kullanıcının, işletme için gerekli olan veri işleme alanlarını unutmasının, atlamasının bu alanları zorunlu alan olarak tanımlayarak önüne geçebilmesini sağlayabilirsiniz.

Ticari Yazılım | Çoklu Dil Desteği

Ticari Program T-Set ML’nin çoklu dil desteği özelliği ile bütün menüleri ve başlıkları istediğiniz dile otomatik çevirebilirsiniz.

E-Devlet Uygulamaları ile Uyum

Ticari Program T-Set ML ile e-devlet [e-fatura, e-defter, e-arşiv] uygulamaları ile tam entegre olarak çalışabilirsiniz.

Ticari Yazılım | Mobil Çözüm Entegrasyonu

T-Set ML Windows işletim sistemine sahip el terminalleri ile on-line ve/veya off line olarak çalışabilirsiniz. Bu sayede sahada satış, sipariş ve tahsilat işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Web sipariş, web rapor gibi web tabanlı yazılımlarla da tam entegre çalışır.Ayrıca platformdan bağımsız istediğiniz cihazdan on-line olarak raporlarınıza ulaşabilir ve sipariş işlemlerinizi yapabilirsiniz. Windows 10 ile Uyumlu T-Set ML Windows 10 işletim sistemi ile uyumlu olarak çalışmaktadır.