Ticket Destek Sistemi​ Yazılımı Ekran Görüntüleri

Ticket Destek Yazılımı Nasıl Çalışır?

Müşterileriniz internet sitenizde ya da uygulama içinde önem sırasına uygun olarak sorunları için destek bildirimi açabilirler. Siz istediğiniz anda bu bildirimleri görebilir ve yine kendi çalışma programınıza göre cevaplayabilirsiniz. Softinny müşteri hizmetleri konusunda memnuniyet seviyesi yüksek hizmetler sunmanız için çalışır.

Ticket Destek Sistemi ile Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Müşteri iletişimi artık sadece yüz yüze ya da telefonda iletişimle sınırlı değil! Örneğin gece size ulaşmak isteyen bir müşteriniz olabilir. Bu durumda size doğrudan telefonla ulaşmasındansa bir ticket destek sistemi, çok daha yararlıdır. Müşterileriniz için her an internet siteniz veya uygulamanız üzerinden ulaşabilecekleri destek formuyla 7/24 ulaşılabilir olabilirsiniz. Vardiyalı çalışan müşteri ilişkileri temsilcileriniz sorunun çözümüne yönelik olarak müşterilerinize anında cevap verebilir. Müşterilerinize mesai saatleri içinde gerekli konu hakkında bilgi vereceğinize dair bir mesaj göndererek onları önemsediğinizi hissettirebilirsiniz.

En İyi Markalar Her An Ulaşılabilir Olanlardır

Hız, çağımızda en önemli memnuniyet göstergelerinden biridir. Bu nedenle hem hızlı hem de çözüm odaklı bir firma olmanız gerekir. Hızlı olmak ise işlevsellikle eşdeğerdir. Yani, kullandığınız ticket destek sistemi öncelikle modern ara yüze sahip olmalıdır. Softinny aracılığıyla sade ve işlevsel ara yüze sahip ticket destek yazılımı kullanabilirsiniz. Konu seçimi ve önem derecesi gibi seçenekleriyle hizmetlerinizle bağlantılı birden çok destek konusunu listeleyebilirsiniz. Böylece sorunlara öncelik sırasına göre cevap verebilirsiniz.Sorun yaşadıkları konuyla ilgili konularda personellerinizi müşterilerinize özel çözümler sunmaları için yönlendirebilirsiniz.

Ticket Destek Sistemi Nasıl Olmalıdır?

Ticket destek sistemi denilince akla ilk gelen şeylerden biri de mobil uygulamadır. Eğer internet sitenizin yanında bir de mobil uygulamanız ya da mobil web siteniz varsa müşterileriniz için daha tercih edilebilir bir firma olabilirsiniz. Verdiğiniz hizmet ne olursa olsun müşterilerinizin yaşadığı herhangi bir sorun için onlara en işlevsel çözümleri sunmalısınız. Bunun için destek taleplerini basit bir talep ekranı üzerinden kolayca görebilmelisiniz. Anket sonuçlarını, geri dönüş sürelerini analiz ederek müşteri memnuniyetlerini raporlayabilmelisiniz. Yazışmalarla eş zamanlı olarak belge yönetimi yapabildiğiniz bir program tercih etmelisiniz. Destek alanında çalışan personelinizin performansını ölçerek gerekli motivasyon için hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Görevler ve süreçler hakkında yazışma yaparak belge paylaşımı sağlayabileceğiniz bir sistem, destek konusunda hızlı ve etkili çözümler sunmanızı kolaylaştırır. Dilerseniz bizzat kendiniz müşterilerinizle iletişim başlatabilirsiniz. Edindiğiniz raporları ve belgeleri arşivleyebileceğiniz programlar, geçmişe dönük bilgilere göz atmanızı kolaylaştırır. Müşteri etkileşimini, e-posta, telefon, canlı sohbet ve sosyal medya aracılığıyla tek bir yerden yönetebileceğinizden emin olmalısınız. Destek taleplerini öncelik sırasına göre otomatik veya öncelikli şekilde sıralayarak iş akışınızı oluşturabilmelisiniz. Softinny bütün bu özelliklere sahip kullanımı kolay ara yüzle firmanız için ticket destek sistemi üretir. Böylece sık sorulan sorulara cevap verirken zaman kazandıracak hazır cevaplar da oluşturabilirsiniz. Sıklıkla karşılaşılan sorunlar ve sorular için müşteri temsilcileriniz özel hazır cevaplar oluşturabilirler. Bu cevapları tek bir tıklamayla yazışma paneline ekleyebilirler. Müşterilerinizin memnuniyet düzeyini anlayabilmek için destek talepleri cevaplandıktan sonra müşterilerinize anketler gönderebilirsiniz. Tek ekran üzerinden bütün kanallardan gelen mesajları görebilir, takip edebilir ve cevaplayabilirsiniz. Dijitalde gerçekleşebilecek bir hayaliniz varsa Softinny bunu gerçek kılar. Müşterileriniz için en hızlı cevapları onlara fayda sağlayacak şekilde vermek için şimdi yazılımlarımızla tanışın.