Diva Retail Yazılımı Ekran Görüntüleri

Logo’nun perakende sektörü için özel olarak geliştirdiği Logo Diva RETAIL, sektörde giderek değişen beklenti ve ihtiyaçlara kapsamlı ve kullanışlı özellikleriyle yanıt sunuyor.

Değişen perakendecilik anlayışına yanıt

Perakende sektörünün ve müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına ve çeşitlenen beklentilerine yanıt sunmak için geliştirilen Logo Diva RETAIL, gelişmiş özellikleriyle bulut üzerinden birçok farklı sürecin gerçek zamanlı yönetilmesini sağlayarak kullanıcılarına tüm satış kanallarında benzersiz müşteri deneyimi sunuyor.

Tüm ihtiyaçlar için tek çözüm

Logo Diva RETAIL, çok kanallı satış süreçlerinden başarılı kampanya uygulamalarına, mobil ödeme entegrasyonlarından kesintisiz müşteri deneyimine kadar her aşamada yepyeni özellikler sunuyor! Müşteri deneyimi odaklı, en yeni teknolojilerle donatılmış, dijital dönüşümü yakalayan, hızlı ve verimli bir çözüm olan Logo Diva RETAIL, perakendeye yönelik yenilikçi bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Perakende uygulamalarına bütüncül bir yaklaşım

Bulutun özgürleştiren modern altyapısını, tüm kanallarınızda etkili deneyimler oluşturmanız için tasarlanan Logo Diva RETAIL ile mağazalarınızda satıştan kampanya süreçlerine, mobil ödeme entegrasyonlarından çok kanallı satış süreçlerine, hızlı ve güvenilir kasa uygulamalarına kadar her aşamada benzersiz deneyim ve kullanım kolaylığı sunuyor.

Perakendenin hızına yetişen çözüm

Logo Diva RETAIL, hızlı ve güvenilir çözümlerini her ölçekten perakende şirketinin hizmetine sunuyor. İhtiyaca göre ölçeklendirilebilen, farklı kanallardaki satış işlemlerini senkronize ve konsolide edebilen Logo Diva RETAIL, modern perakende uygulamalarına kazandırdığı hız, güvenilirlik ve kolay takip imkânını mobile satış modülü ile bir üst seviyeye taşıyor. Mobil kasa çözümü olan Logo Diva RETAIL Mobil Satış Modulü , mağaza müşterilerine kasa kuyruğuna girmeden alışveriş yapma rahatlığı sunarak hem müşteri deneyimini iyileştiriyor hem de satışları artırıyor.

Zaman, hız ve maliyet avantajı kazandıran bulut teknolojisi

Yenilik, perakendeciliğin bir numaralı önceliği. Dolayısıyla bizim de… Sürekli en güncel ve modern versiyonla hizmet veren bulut sistemimiz ile müşterilerinize benzersiz deneyimler sunmanızı sağlayacak hızlıca devreye alınabilen modern çözümler sunuyoruz. Logo Diva RETAIL, perakende şirketlerine yatırım gerektirmeyen bulut teknolojisi avantajı sunuyor. Bu teknoloji sayesinde terminal, sunucu, güvenlik yazılımı, yedekleme, veritabanı kurulumu, bakım destek hizmeti, çeşitli yazılım lisansları gibi yatırımlara gerek kalmıyor. Sisteme girilen tüm bilgiler size özel bir bulut ortamında güvenle kaydediliyor, korunuyor ve yedekleniyor.

Logo Diva RETAIL POINT ile gerektiğinde offline kullanım

Müşteri deneyiminiz için önemli olan tüm sistemlerle bağlantılı çalışacak şekilde kurgulanan Logo Diva RETAIL, herhangi bir İnternet kesintisinde ya da ana sunucuya ulaşılamaması durumunda Logo Diva RETAIL POINT desteğiyle kasalardaki satış süreçlerine kesintisiz devam edebilmeyi sağlıyor. Kasalara kurulan Diva RETAIL Point uygulaması sayesinde internet bağlantısı yeniden sağlanana kadar sistem offline çalışıyor, böylece internet kesintilerinde bile kasa satış işlemleri durmuyor, müşterilerin alışveriş deneyimleri kesintisiz bir şekilde tamamlanıyor, perakende şirketleri satış kaybı yaşamıyor.

Modern kampanya platformu ile tüm kanallarda tutarlı fiyat ve promosyonlar

Logo Diva RETAIL'in yeni kampanya platformu ile aklınıza gelebilecek her türde kampanyayı ve fiyatlamaları kurgulayabilir, kullanıma hazır senaryolar ile kampanyalarınızı kolayca tanımlayabilir; dinamik etiketleme, kriter oluşturma ve hesaplama özellikleri ile esnek kampanyalar oluşturabilirsiniz. Üstelik yeni kampanya platformu, önceki versiyondan farklı olarak kasa sistemi dışında ayrı bir uygulama olarak kullanılabiliyor. Bu sayede bütünsel yaklaşımla e-ticaret sitesi gibi farklı satış kanallarında da kampanya ve fiyat kurguları oluşturmak ve yönetmek mümkün oluyor.

Eşsiz müşteri deneyimleri, artan müşteri bağlılığı

Logo Diva RETAIL'in sunduğu sadakat sistemi oluşturma fonksiyonu sayesinde yalnızca mevcut sadakat programlarına entegre olmakla kalmayıp, mağazanıza özel sadakat programları da geliştirerek müşterilerinize eşsiz deneyimler sunabilirsiniz.

Kanal Yönetimi ile farklı şubelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen uygulamalar

Logo Diva RETAIL, sunduğu kanal yönetimi fonksiyonuyla kanalların tanımlanmasına ve bağımsız mağazalardaki iç süreçlerin ayrı uygulamalarla yönetebilmesine imkân tanıyor. Logo Diva RETAIL'in kanal yönetimi fonksiyonu, franchising sistemiyle çalışan markaların kendilerine ait mağazaları ve bayilerini farklı şekilde tanımlayarak tek bir noktadan kolaylıkla yönetmelerini sağlıyor. Böylece farklı ihtiyaçlara, bayi yapılarına, markalara ve tüm farklı kanallara göre kanal hiyerarşisi kolaylıkla tanımlanarak tüm yapı tek bir noktadan yönetilebiliyor.

Çeşitlenen satış kanallarında kesintisiz iletişim

Logo Diva RETAIL her ölçekten perakende şirketinde perakende satış işlemleri üzerinde kusursuz kontrol imkânı sağlıyor. e-Ticaret siteleri gibi farklı satış kanallarıyla ortak yapı oluşturulabilmesi sayesinde hem geleneksel mağazalar hem de online ticaret ortamları bir araya getirilebiliyor. Yalnızca mağazalardaki değil, giderek çeşitlenen alışveriş kanallarındaki işlemler anlık olarak görüntülenebiliyor, istendiği anda satış raporları alınabiliyor, ürün fiyatlarındaki değişiklikler ya da kampanyalar tüm mağazalara veya sadece belirli noktalara kolayca uygulanabiliyor.

Yetkilendirmelere yönelik geliştirmeler ile kolaylaşan onay mekanizmaları

Mağazalardaki yüklü miktarda nakit iade, ürün değişimi gibi kasa işlemlerini yapmak için genelde mağaza yöneticisinin onayı gerekir ve kasa görevlisi, bu onayı almadan işlemi tamamlayamaz. Logo Diva RETAIL, onay mekanizmalarına yönelik geliştirmelerle onay sürecini farklı senaryoları destekleyecek şekilde farklı fonksiyonlarda da uygulanabilir hale getiriyor.

Web servis mimari güçlendirmeleri ile artan entegrasyon yeteneği

Logo Diva RETAIL, oldukça gelişmiş bir entegrasyon yeteneğine sahip. Modern perakende sistemlerinde kullanılan NRF Arts Poslog gibi uluslararası standartlara uyumlu hale getirilen Logo Diva RETAIL bu sayede harici uygulama ve sistemlerle çok daha kolay bir şekilde entegre edilebiliyor, daha gelişmiş omnichannel ve perakende satış yetenekleri sunuyor. Logo Diva RETAIL'in bu zenginleştirilmiş entegrasyon yetenekleri arasına, Tax Free kapsamında Global Blue entegrasyonunun yeni IC2 Integra versiyonu ile uyumluluk ve Planet Tax Free entegrasyonları da eklendi.

Türkiye’nin önde gelen mobil ödeme platformlarıyla uyumluluk

Logo Diva RETAIL satış özelliklerini mobil esnekliğinde sunan ve kasa işlemlerini mağazada, müşterinin bulunduğu yerde tamamlamayı sağlayan Logo Diva RETAIL Mobil Satış Modulü , Türkiye’nin önde gelen mobil ödeme platformlarıyla birlikte çalışabiliyor. Bu sayede müşterilere kasa donanımına ve POS cihazına bağlı kalmadan da satın alma deneyimi sunulabiliyor. Böylece bir müşteri, kasa kuyruğunda beklemeye gerek kalmadan satış danışmanına verilecek mobil cihaz üzerinden satış ve ödeme işleminin yapılmasıyla mobilin hızı ve rahatlığında alışveriş deneyimi yaşıyor. Logo Diva RETAIL Mobil Satış Modulü üzerinden ödeme, müşterilerin fiziksel kredi kartından alınabildiği gibi iç veya dış entegrasyonla sağlanan sadakat uygulamalarının puanları ile de tamamlanabiliyor. Logo Diva RETAIL Mobil Satış Modulü, Android POS platformuyla ya da uyumlu mobil cihazlarda Soft POS platformuyla swipe, temassız, çipli kredi kartlarıyla, TR Karekod ve mobil cüzdanlar ile ödeme alma imkânı sunuyor.

RFID entegrasyonu ile kolaylaşan işlemler

Logo Diva RETAIL, yeni RFID entegrasyonu özelliği ile RFID uygulamalarıyla birlikte çalışabilme yeteneği sunuyor. Logo Diva RETAIL’in sağladığı bu entegrasyon ile ürün ve depo hareketi, bakiye kontrolü gibi perakende süreçleri kolaylaşıyor. RFID ile çalışan perakendecilerin stok doğruluğunun yüksek olması nedeniyle omnichannel kurgular daha verimli çalışabiliyor.

Eğitim gerektirmeyen kullanım özellikleri

Perakende gibi iş gücü devir hızının yüksek olduğu bir sektörde, eğitim ihtiyacını en aza indirmek hem zaman hem de maliyet tasarrufu açısından çok önemli. Hızla kullanıma alınabilen Logo Diva RETAIL, son derece kolay bir kullanım sunuyor. Bu sayede, işe yeni başlayan bir çalışan bile sistemi hızla öğrenebiliyor.

7/24Destek Hizmeti

Logo Diva Destek ekipleri hafta içi her gün 08:00-22:00, hafta sonu ve resmi tatillerde de 10:00-22:00 arasında hizmet veriyor.Teknik desteğe ihtiyaç olduğu anda Logo Diva Destek Hattı ile iletişime geçilmesi yeterli oluyor. Sistemde kaydın açılmasıyla sorunlar hızla çözülüyor.