FowCRM Yazılımı Ekran Görüntüleri

Hareket halindeyken tüm özelliklere erişin

Ne karmaşık ve pahalı ne de basit ve yetersiz bir CRM çözümü mü arıyorsunuz? Seni koruduk. FowCRM, kullanımı kolay, uygun maliyetli ve satış yönetimi için kurumsal özelliklere sahiptir.

Kendi satış sürecinizi oluşturun

Akıllıca satış yapabileceğiniz , yeniden satış yapabileceğiniz, çapraz satış yapabileceğiniz veya daha fazla satış yapabileceğiniz, kullanıcı dostu, esnek ve uyarlanabilir bir platform sunuyoruz .

Akıllı raporlama ile akıllı satış yapın

İster e-ticarette ister B2B işinde olsun, tüm şirketler büyük verileri analiz etmelidir. FowCRM'nin raporlama araçları, gösterge panoları ve yapay zeka tabanlı tahminleri size ihtiyacınız olan içgörü ve öngörüyü sağlar.

Takım çalışması rüyayı çalıştırır

FowCRM, satış ekiplerinizin gerçek zamanlı veriler üzerinde işbirliği yapmasına olanak tanır, müşteri katılımını artırır ve işinizi büyütmenize yardımcı olur. Pratik belgelerle fark yaratın FowCRM'nin belge yönetimi özellikleri ile satış içeriğini verimli ve işbirliği içinde oluşturabilir, saklayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Pratik belgelerle fark yaratın

FowCRM'nin belge yönetimi özellikleri ile satış içeriğini verimli ve işbirliği içinde oluşturabilir, saklayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Güçlü entegrasyon araçları

FowCRM, Microsoft Teams, Zoom, Microsoft Outlook, Gmail ve Google Calendar gibi diğer uygulamalarla kullanılabilen 100'den fazla entegrasyona sahiptir . Böylece, sık kullandığınız uygulamalarınızı entegre etmek için ekstra araçlara ihtiyacınız olmayacak ve ek maliyetlere katlanacaksınız.