kolayCAR Yazılımı Ekran Görüntüleri

kolayCAR, Rent a Car Yazılımı

Yazılım + Web Sitesi! Hemen kullanmaya başla....

Bulut Tabanlı Yazılım

Kurulum gerektirmez. Kesintisiz ve hızlı erişim ile bugün kullanmaya başlayabilirsiniz.

Komple Çözüm

İhtiyacınız olan Rent a Car Yazılımınız, Web Siteniz, Broker Entegrasyonlarınız, Tahsilat Modülünüz ve Mobil Uygulamalarınız birarada.

E-Fatura

E-Fatura entegrasyonumuz sayesinde fatura bastırmaya ve kargo ile fatura göndermeye son.

Entegre Web Sitesi

Yazılım & Web Sitesi entegre. Zamana karşı yarışırken Web Sitenizin tüm içeriğini kendiniz yönetin.

Kesintisiz Destek

Tüm soru ve destek ihtiyaçlarınızda kesintisiz olarak yanınızdayız.

%100 SEO Uyumu

Özel geliştirilmiş SEO altyapısı ile Google'da, doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer alın.

kolayCAR Web

Web siteniz artık günümüzde adeta internetteki araç kiralama şubeniz. kolayCAR web sitenizi 3 günde yayına alabiliyoruz. kolayCAR ile online web siteniz Google'da daha iyi sıralanır, ziyaretçileriniz artık daha fazla müşteriye dönüşür. Daha yüksek Rezervasyon Dönüşüm Oranı sayesinde, Adwords bütçenizi daha verimli kullanabilirsiniz, üstelik Adwords ile %100 uyumluluk ile ölçülebilir sonuçlar alırsınız.

kolayCAR Acente

kolayCAR Acente modülü ile örn. Turizm Acente'lerine kullanıcı adı ve şifre vererek satış kanallarınızı artırabilirsiniz. Rekabetin giderek yoğunlaştığı bir ortamda alternatif Rezervasyon kanalları oluşturmak önemli hale geldi. Acentelerinizi aşağıdaki işlemleri yapabilmektedir:

  • Yeni Rezervasyon
  • Rezervasyon Listesi
  • Rezervasyon Görüntüleme/İptal Etme
  • Hesabım

kolayCAR API

API'nin açılımı, "Application Programming Interface", yani Uygulama Geliştirme Arayüzü anlamı taşır. Özetle, sizin kolayCAR sisteminde tanımladığınız kiralık araçları güvenli bir şekilde başka web sitelerinde Rezervasyon üretebilmeleri için gerekli altyapıyı sağlar.Günümüzde, artık birçok sistem entegre olarak çalışmaktadır. Yine Turizm sektöründen örnek vermek gerekirse, uçak biletleri sadece uçak şirketlerinin sitesinde değil, birçok "aracı site'de" de satılmaktadır. Aynı şekilde siz de araçlarınıza başka siteler üzerinden rezervasyon almasını sağlayabilirsiniz.

kolayCAR ile Broker'lar Tam Entegre

Geliştirdiğimiz kolayCAR API altyapısı sayesinde birçok yurtiçi ve yurtdışı Araç Kiralama portalı ile entegrasyon sağlamış durumdayız. kolayCAR kullanan firmalar, Broker sitelerle görüşmesine ve çok zor entegrasyon süreçlerinden ve maliyetlerinden kurtularak hızlı ve kolay bir şekilde entegre olabiliyorlar.