Led CRM Yazılımı Ekran Görüntüleri

Sunulan Çözümler:

 Talep Yönetimi

 Teklif Yönetimi

 Proje / Hizmet Yönetimi

 Çeşitli Raporlamalar

 Müşteri Takip Yönetimi

 Asistan Altyapısı

FAYDALARI

 Gelişmiş Seçenekler

CRM çözümleri geçmişte kurulum maliyetleri, uzun ve karmaşık eğitimleri nedeniyle sadece büyük ölçekli kurumsal şirketlerin kullandığı çözümlerdi. Bugün ise, bulut teknolojisinin gelişmesi, daha kolay ve kullanıma odaklı yazılımların ortaya çıkması ile küçük işletmeler de CRM çözümlerinin sağladığı tüm avantajlarından yararlanmaya başlayabilirler.

 Hızlı Erişim

Bulut tabanlı CRM’ler, altyapı, bakım ve kurulum masraflarını ortadan kaldırırken, internet olan her yerden müşteri ve satış verilerine ulaşılmasını sağlamaktadır.

 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri bilgileri ve alışveriş alışkanlıklarına göre müşterilerinizi gruplayabilir, gelecek dönemler için kampanyalar planlayabilir, sadakat çalışmaları yapabilirsiniz.

 Sürekli Erişim

Mobil uygulama desteği sunan bir CRM ile; sahada çalışan ekipler, müşterilere toplantıya giden satıcılar, servise çıkan servis personeli, ihtiyaç duyduğu tüm bilgilere anında ulaşabilirken, ofise dönmeden veri girişi yapabilir ve ekip arkadaşlarıyla paylaşabilirler.

 Optimum Fiyat

 İşletme ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirdiğimiz çözümler firmanızın en optimum fiyatlara tüm entegrasyon     süreçlerine erişimini sağlar.

 Kolay Kullanım

 Basit ve kolay ara yüzü ile programı en doğru şekilde kullanabilme olanağı sağlar.