Logo WMS Platform Yazılımı Ekran Görüntüleri

Logo WMS Platform, büyük ve orta ölçekli işletmelerde bütünleşik ve otomatize depo yönetimi sağlayarak maliyetleri düşürürken süreçlerin etkili kontrolünü, kârlılığı ve verimliliği artırıyor.

Tek platformdan yönetim

Logo WMS Platform, depo yönetimi işlemlerini tek bir platformdan yöneterek kanallar arasında güçlü bir müşteri deneyimi sağlıyor. Mal kabulü, depo içerisindeki yerleştirme, sevkiyat için mal toplama, sevkiyat için en uygun aracın belirlenmesi, sevkiyat ve malın müşteriye teslimatı gibi tüm depolama süreçlerinde Logo WMS Platform akıllı yönlendirmelerle süreci yönetiyor.

Farklı sektörlere uygun

Gıdadan otomotive kadar pek çok farklı sektöre ve iş koluna uygun yapısıyla Logo WMS Platform, depo süreçlerini en verimli şekilde yönetmek isteyen işletmelerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Zaman ve maliyet tasarrufu

Depo yönetimi süreçlerine otomasyon kazandıran Logo WMS Platform sayesinde depolardaki insan kaynağı daha verimli kullanılıyor, böylece iş gücü, zaman ve maliyet tasarrufu elde ediliyor.

Geniş modül seçenekleri

Logo WMS Platformu, Mal Kabul, İkmal, Sevkiyat, Mal Toplama, Stok Yönetimi ve Üretim gibi geniş bir modül yelpazesi sunuyor. Böylece satın alma, üretim, satış, dağıtım yönetimi ve etiketleme dahil tüm iş süreçleri tek noktada toplanıyor. Farklı süreçlere göre özelleştirilebilen tek depo yönetim sistemi çözümü olan Logo WMS Platform ile her işletme, kendine özgü süreçlerinde verimlilik kazanımları elde ediyor.

Esnek platform

Logo WMS Platform, depolardaki hassas süreçleri özel bir platformda özelleştirerek, kısa sürede, düşük maliyetle iyileştirmeler yapılmasına olanak tanıyan Türkiye'nin RAD (Hızlı Uygulama Geliştirme) aracına sahip tek depo yönetim sistemi çözümüdür. temele ihtiyacı var.

Yeni nesil teknolojilerle uyumluluk

Barkod, RFID ve 2 boyutlu barkod teknolojileri gibi yeni nesil teknolojilerle entegre çalışan Logo WMS Platform, etiketleme ve etiket okuma süreçlerini sisteme dahil ederek iş verimliliğini artırıyor.

El terminalleri

Logo WMS Platform, el terminalleriyle entegre olarak bu terminaller üzerinden barkod ve RFID okumaları gerçekleştirebiliyor. Kullanım kolaylığı ve zengin fonksiyonları sayesinde mal kabul, sevkiyat, seri/parti işlemleri, üretim, palet/paketleme ve ayarlama işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Raporlama tasarım aracı

Kendine ait raporlama ve uyarlama araçlarına sahip olan Logo WMS Platform, farklı sektör ve işletmelere en uygun raporlamayı sunuyor. Böylece işletmeler rekabet avantajı elde etmekte ve iyileştirme alanlarını daha net görerek iş süreçlerini iyileştirmektedir.

Üç boyutlu görselleştirme

Logo WMS Platformu, fiziksel olarak depoda bulunmanıza gerek kalmadan depoda 3 boyutlu olarak hareket etmenizi sağlayarak, daha etkin bir depo kontrolüne ve daha verimli bir depo düzenine sahip olmanızı mümkün kılıyor.

Robotik depo

Palet depolarına özel tasarlanan AS/RS sistemlerini yönetmek için Logo WMS Platform'da yer alan Robot modülü, tam otomasyona sahip depoların başarılı bir şekilde yönetilmesine olanak sağlıyor.