Noa İnşaat Muhasebe Programı Yazılımı Ekran Görüntüleri
Noa İnşaat Muhasebe Programı

Noa İnşaat Muhasebe Programı

Cari hesaplardan alınan stokların fiyat farklarını otomatik olarak listeleyerek hangi stoğun hangi firmadan ne kadar alındığını, fiyat artışlarını ve minimum ve ortalama alış fiyatlarına göre ne kadar fark maliyet çıktığını görebilir, daha önce teklif alınan stokların birim fiyatları ile alım sırasındaki gerçekleşen gerçek fiyatları kolayca karşılaştırabilirsiniz. NOA İnşaat Muhasebe programı standart ön muhasebe yazılımları yerine inşaat sektörünün muhasebe yazılım ihtiyaçlarının tamamını tek elden yönetim için tasarlanmış çözüm paketidir.

Çoklu Kullanım Avantajları ile Merkez/Şantiyeler Arası Bağlantı

NOA İnşaat Muhasebe Programı ile birden fazla şantiyenizin hesaplarını tek merkezli veri tabanı üzerinden yönetebilir, gelişmiş yetkilendirme sistemi ile kullanıcılara kendi şantiye verilerinin yetkilendirmesi sağlanabilir. Kullanıcılara detaylı menü ve kayıt yetkisiyle hem kayıt güvenli hemde kayıt gizliliği sağlanmış olur. Kullanıcılara belirli şantiye,taşeron,kasa,cari yetkisi verilerek sadece yetkili hesapların kayıtlarını görebileceği ve diğer hesaplara erişim ve kayıt yapma kısıtlaması getirebilirsiniz. Ayrıca kullanıcıya sadece kendi oluşturduğu kayıtlar üzerinde yetki vererek diğer kullanıcıların yaptığı kayıtları görme,düzeltme ve silme erişimini kaldırabilirsiniz.

Kayıt Güvenliğinde Son Teknoloji !

NOA İnşaat Muhasebe Programında girilen tanım ve hareket kayıtları, kayıt, düzeltme, silme tarihi ile, bu işlemleri yapan kullanıcının tanım bilgisini kaydeder. Herhangi bir kayıt yanlışlık yada bilerek herhangi bir kullanıcı tarafından silinse bile, silinen kayıtlar veri tabanında tutulur ve hangi kullanıcının hangi tarih/saatte sildiği izlenebilir. Ayrıca kayıtlar üzerinde yapılan herhangi bir değişiklik (Örneğin kasa fişinde tutar hanesinde yapılan değişiklik...) durumunda kaydın önceki hali saklanarak bilgi güvenliği sağlanmış olur. Kayıtlar üzerinde yapılan tüm işlemler veri tabanında saklanır. Böylelikle kullanıcıların bilerek yada bilmeyerek yaptığı hataların izlenmiş olması sağlanır.

Mobil Kullanım Avantajı !

NOA İnşaat Muhasebe Programı ana modüle ek olarak mobil kullanım avantajları sunmaktadır. Ofis dışında yapılan harcamaların programa zamanında girilmesi,Fiş ve fatura gibi evrakların programa eklenmesi,personel kayıt işlemleri, fiş,fatura vb. evrakların anında fotoğraflanım programa eklenmesi gibi birçok özellikler sunmaktadır. Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; NOA MOBİL uygulaması ana programın mobil versiyonu olmayıp, her geçen gün arttırılan ek modüller ile programa yardımcı bir uygulamadır.Uygulama ile şantiyelerde yapılması gereken birçok işin bilgisayar başında olmadan telefon ile hızlı birşekilde işlenmesi amaçlanmıştır. Noa Mobil Uygulamasından bulut veri tabanı kullanan müşterilerimiz sahip olduğu terminal lisans sayısı kadar cihazda ücretsiz olarak yararlanabilir.