Rent A Car ERP  Yazılımı Ekran Görüntüleri

Araç Yönetimi

Araçlarınızı tanımlayın, sigorta, muayene, bakım, ceza, hgs gibi tüm süreçlerinizi kolay bir şekilde yönetin.

Araç Tanımları

Araç tanımlamalarını yapacağınız bu modülde, kiralama fiyatlarını, araç evraklarını, sigorta, kasko, muayene, araç bakım gibi araç ile ilgili tüm bilgileri girebilir, girmiş olduğunuz bilgilere hatırlatma bildirimleri alabilirsiniz.

Sigorta, Kasko & Muayene Girişleri

Aracınızın sigorta, kasko ve muayene bilgi girişlerini yaparak, hem bitiş tarihlerine göre hatırlatma bildirimleri alabilirsiniz hem de girmiş olduğunuz masraf tutarlarına göre muhasebe modülü için gider kayıtlarınızı otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

Bakım, Hasar & Onarım

Aracınızın periyodik bakım bilgilerini girerek, aracın güncel km bilgisine göre sonraki periyodik bakım için hatırlatma bildirimleri alabilirsiniz. Ayrıca aracınız için yapılan tüm bakım, tamir ve onarım bilgilerini girerek hem aracınızın geçmiş bakım ve onarım bilgilerini takip edebilir hem de girmiş olduğunuz masraf tutarlarına göre muhasebe modülü için gider kayıtlarınızı otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

Ceza ve HGS Girişleri

Aracınız ile ilgili yapılan HGS yüklemelerinin veya aracınıza gelen cezaların girişlerini yaptığınızda girmiş olduğunuz tarihe göre araç hangi müşteride ise o müşteri otomatik olarak tespit edilip getirilir, dilerseniz sorumlu taraf seçimini manuel olarak yapabilirsiniz. Sorumlu taraf müşteriniz ise ilgili müşteriye girmiş olduğunuz bilgilere göre otomatik olarak fatura kesilir. Ayrıca giriş yapılan tutara göre muhasebe modülü için gider kayıtlarınız otomatik olarak oluşturulur.

Sözleşme Yönetimi

Kira sözleşmelerinizi girin, araç teslim, ikame araç, araç değişikliği, araç iade alma, faturalandırma gibi tüm süreçlerinizi kolay bir şekilde yönetin.

Sözleşme girişlerinizi uygulama üzerinden yaparak, sözleşmenizi otomatik olarak oluşturabilir, günlük kiralamalar için tek seferlik, aylık kiralamalar için aylık periyodik faturaların otomatik olarak oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Sözleşme takibinizi, cari takibinizi, araç durumu takibinizi yapabilirsiniz.

Araç Teslim Etme

Sözleşmenize bağlı olarak araç teslimatlarınızda aracınızın teslim anındaki durumunu kayıt altına alarak, araç iadesini aldığınızda teslim anındaki farkları kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Ayrıca sözleşmeye bağlı olarak İkame Araç ve Araç Değişikliği yapmanız gereken durumlarını kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Araç İade Alma

Sözleşmenize bağlı araçlarınızı iade aldığınızda, araç teslim anındaki durumlar otomatik olarak getirilir, aracın son km bilgisine göre sözleşmede tanımlı km limit aşımı yapılmış ise yapılan ekstra km bilgisi ve aşım ücreti tespit edilir. Aracınızın son HGS bakiyesi, son yakıt durumu, son lastik durumu, son hasar durumu bilgilerine göre ücret farkları girilerek araç iade alma fark faturasının otomatik olarak oluşturulması sağlanabilir.

Rezervasyon Yönetimi

Sözleşme tanımlamadan araçlarınızın rezervasyonlarını yönetin. Araç müsaitliğini yönetin.

Araç Rezervasyonu

Sözleşme girişi ve müşteri tanımı yapmadan, çok kolay bir şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz. İnternet sitenizden aldığınız rezervasyonları yönetebilirsiniz. Yine çok pratik bir şekilde rezervasyondan sözleşme oluşturabilirsiniz. Araçlarınızın rezervasyonlarını, müsaitlik durumunu takvim üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Kiralamaya Kapat

Bu modül sayesinde herhangi bir nedenden dolayı kiralanmasını, rezervasyon oluşturulmasını istemediğiniz aracınızı istediğiniz tarihler arasında kiralamalarda kullanılmasını engelleyebilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

Müşteri ve potansiyel müşteri tanımlamalarıyla tüm müşteri ilişkilerinizi kontrol altına alın.

Müşteri ve Potansiyel Müşteri

Mevcut veya potansiyel müşterileri bilgilerini kaydedebilir, müşteri ile ilgili tüm işlemlerinizi takip edebilirsiniz. Müşteri ilgili kişilerini kaydederek irtibatta olduğunuz kişilere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Aktivite

Yapılan tüm aktivitilerinizi takip edebilir, yeni aktiviteler ekleyebilirsiniz. Müşteri ziyaretleriniz, telefon görüşmeleriniz, toplantılarınız, teklifleriniz gibi tüm müşteri aktivitelerinin girişlerini yaparak hangi müşteriniz ile ne zaman ne konuştuğunuzu ne teklif verdiğinizi kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Planlama

Kendinizin ve/veya iş arkadaşlarınızın planlarını takip edebilir, hatırlatma bildirimlerini yönetebilirsiniz.

Muhasebe

Otomatik olarak oluşan faturalar ile faturalandırma süreçleri için zaman kaybetmeyin, tüm gelir ve giderleriniz, müşteri borç-alacaklarınız kolay anlaşılır raporlar ile kontrolünüz altında.

Online Rezervasyon

İnternet siteniz üzerinden online rezervasyon alarak yeni müşteriler kazanmaya başlayın. Ödemelerinizi güvenli ödeme yöntemi ile online olarak alın.