Saha Hizmetleri Yönetimi Yazılımı Ekran Görüntüleri
Saha Hizmetleri Yönetimi

Saha Hizmetleri Yönetimi

Proje Yönetimi

Yerinde destek, kurulum gibi operasyonlarınızı veya yeni müşteri projelerinizi Proje yönetimi üzerinden takip edebilirsiniz. İçerdiği proje ağacı ile hızlı ve kolay projeler oluşturur, task kaynak takiplerini eksiksiz bir şekilde yürütebilirsiniz.

Sözleşme Yönetimi

SPIDYA, Saha hizmetleri yönetimi ürünü ile müşteri envanterlerini, müşteri depolarını yönetmenizi sağlar. İçerdiği akışlar ile zimmetten konsinyeye, sevkiyatdan kayıp/sigorta süreçlerinize kadar bir çok operasyonu düzenleyebilirsiniz.

SLA

Müşteri hizmet sözleşmeleri ile entegre çalışan SLA modülü yardımı ile sözleşme taahhütlerinizi takip edebilir ve raporlayabilirsiniz. SLA takibi müşteri anlaşmalarına uyum sağlamanızı sağlamanın yanı sıra operasyonel süreçlerinizi de iyileştirmeniz için kaynak oluşturur.

Çağrı Yönetimi

Sahada gerçekleşen tüm sorunların müşterileriniz tarafından ister uygulama ekranından, ister mobil uygulama ile, isterseniz sadece e-posta üzerinden hızlı ve doğru bir şekilde alabilir, içerdiği kategorizasyonlama yapısı ile çok daha hızlı müdahale edebilirsiniz. Sözleşmeler ile entegre çalışması sayesinde SLA lerinizi doğru takip edebilirsiniz. Ayrıca içerdiği otomatik iş yükü takip aracı ile hizmet kategorilerini doğru ekiplere ve buradan da en uygun operatöre atayabilirsiniz.

Müşteri Envanter ve Depo Yönetimi

Tüm bakım/destek iş sözleşmelerinizi uygulama üzerinden yönetebilir, bu sayede doğru müşteriye doğru hizmetin verildiğinden emin olmanın yanı sıra yardımcı araçları ile süre, hizmet kotası gibi kontrollerinizi otomatik olarak sağlamanıza yardımcıdır.

Müşteri Yönetimi

Hizmet verdiğiniz bireysel ve kurumsal müşterilerinizi sistem üzerinden yönetebilirsiniz.