SAP Customer Experience Yazılımı Ekran Görüntüleri

Müşterilerinize sunduğunuz deneyime önem verin

CRM, müşterinize dokunduğunuz her anı temsil edecek şekilde gelişti. Kurumsal Müşteri Deneyimi çözümlerimiz, değer zinciri genelinde uçtan uca içgörüler sunarak müşteri sadakatini, müşterilerinizi elde tutma oranını ve gelirinizi artırmak için gerçek zamanlı iş verileri ile uyarıları entegre hale getirmenize olanak tanır.

Pazardaki fırsatları gerçek kâra dönüştürün

Olağanüstü müşteri deneyimi; hedef kitlenizi, yaptığınız her şeyin merkezine yerleştirmekle başlar. Müşteri verilerini kurumunuzda toplamanın yanı sıra, müşterilerinizi ve onların tercihlerini anlamanıza yardımcı olabilecek gerçekçi profiller oluşturmak için yapay zekadan yararlanın.

Akıllı etkileşim sayesinde müşterilerinizin güvenini ve sadakatini kazanın

Gücünü yapay zekadan alan içgörüler, her müşterinizin tek müşterinizmiş gibi hissetmesini sağlamanıza yardımcı olabilir. Müşteri yolculuğunun her noktasında gizlilik tercihlerine saygı gösterirken, sadakat kazanmak ve ek satış yapmak için makine öğrenimi ve akıllı otomasyon ile tüketicileri anlayın ve onlarla tercih ettikleri şekilde etkileşim kurun.

Uçtan uca iş modelleri ile işletmenizi ölçeklendirin, büyütün ve geleceğe hazır hale getirin

İş dünyası globaldir ancak her işletme global bir işletme olmaya hazır değildir. Net bir envanter, tedarik ve müşteri etkileşimi görünümü ile uçtan uca operasyonları devreye sokarak müşterilerinizin koşullarına göre her yerde, her zaman satış yapabilirsiniz.