SendPulse Yazılımı Ekran Görüntüleri

Tüm satış ve pazarlama faaliyetlerini tek bir yerde toplayın

Kişilerinizin ve iş akışlarınızın eksiksiz bir resmini elde edin, sorunsuz bir şekilde işbirliği yapın ve daha fazla müşteri kazanın. Hepsi, yönetimi kolay tek bir kontrol panelinden.

Tam görünürlük elde edin

İletişim bilgilerini yakalamak için sohbet botlarını, abonelik formlarını ve açılış sayfalarını kullanın. Yeni kişileri otomatik olarak CRM'nize aktarın ve mevcut iletişim verilerinizi listelerde ve Kanban panolarında düzenleyin, böylece potansiyel bir müşterinin bir daha asla çatlaklardan kaçmayacağından emin olabilirsiniz.

Hızlı iletişim

CRM'yi diğer SendPulse ürünleriyle sorunsuz bir şekilde entegre edin. Potansiyel müşterilerinize ve gerçek müşterilerinize e-posta veya sohbet botu aracılığıyla doğrudan CRM'nizdeki kişi kartlarından ulaşın.

Veriye dayalı kararlar verin

Kazanan satış kanalları oluşturmak ve satış döngülerini kısaltmak için tüm müşteri etkileşimi geçmişinizi ve anlayışlarınızı hazır bulundurun.

İşbirliğini geliştirin

Organizasyonel siloları ortadan kaldırmak, rol ve izinleri atamak, satış ve pazarlama süreçlerini takip etmek için tüm ekip üyelerinizi tek çatı altında toplayın.

Çevrimiçi eğitim verin ve bilginizden para kazanın

Basit görsel oluşturucumuzu kullanarak profesyonel çevrimiçi kurslar oluşturun, testler yapın, ev ödevleri ekleyin ve tamamlama sertifikaları verin. Çevrimiçi ödemeleri kabul etme ve SendPulse'ın araçlarını kullanarak kurslarınızı tanıtma özelliğine sahip otomatik oluşturulan bir açılış sayfası aracılığıyla öğrencileri kursunuza kaydedin.

Tekrarlayan görevleri yapılacaklar listenizden çıkarın

Zaman kaybettiren görevleri otomatik pilotta tutmak ve yüksek değerli işlere odaklanmak için SendPulse otomasyon özelliklerini kullanarak ihtiyaç duyduğunuz zamanı elde edin.

Automation 360

Potansiyel müşterileri satış sürecinizin bir aşamasından diğerine ilerletmek ve daha fazla anlaşma yapmak için messenger sohbet botları ve SMS ile eşleştirilmiş otomatik e-posta akışları kurun.

İşlem e-postaları

Müşterilerinize yolculuklarının önemli anlarında değerli bilgiler sunmak için kullanıcı davranışı tarafından tetiklenen otomatik e-postalar gönderin.

Sohbet botları

WhatsApp, Facebook Messenger ve Telegram sohbet botlarının alışveriş tavsiyesi vermek, müşteri verilerini ve geri bildirimlerini toplamak ve çok daha fazlası gibi rutin görevleri yerine getirmelerine izin verin. Zamanınızı işinizi büyütmeye odaklanmak için ayırın.

CRM

E-posta veya sohbet botu akışları aracılığıyla CRM'ye yeni bir kişi eklendiğinde otomatik olarak anlaşmalar oluşturun ve bir daha asla satış fırsatını kaçırmayın

SendPulse özelliklerini projenize entegre edin

Veri aktarımını otomatikleştirin ve kampanyaları doğrudan projenizden gönderin. SendPulse ile entegre edebileceğiniz CRM, CMS ve e-Ticaret sistemlerinin listesine göz atın.

Müşteri bilgileri ve kampanya analizleri ile hedefte kalın

Stratejinizi geliştirmek için eyleme geçirilebilir anlayışlarla pazarlama ve satış sürecinizdeki varsayımları ortadan kaldırın