Zirve Finansman Yazılımı Ekran Görüntüleri

 

Firmanızın ön muhasebe kayıtlarını ve detaylı cari, stok takibi yaparak müşterilerinizin gelen ve giden sipariş, irsaliye, fatura kayıtlarını kolayca tutun. Çek kayıtları, banka ve kasa kayıtlarını takip edin. Her modül için tasarlanmış raporları veya genel raporları alın. e-Dönüşüm işlemlerinizin takibini entegre bir şekilde yürütün. Bordro/Personel kayıtlarını takip edin, genel muhasebe veya işletme kayıtlarını hızlı ve kolay bir şekilde işleyin, e-İşe Giriş, e-İşten Çıkış, e-Bildirge, e-Beyanname, Defter Beyan Sistemi, BES Takibi gibi işlemleri otomatik yapın ve diğer tüm modüllerle entegreli bir şekilde çalışın. Ön Muhasebe kayıtlarınızı Genel Muhasebeye otomatik entegrasyon yaptırın.

Neden Zirve Finansman?

Kapsamlı

Genel ve ön muhasebe süreçlerinizi birlikte kolayca yönetin. 

İşlevsel

Basit arayüz ve işlevsel özellikleri ile iş yükünüzü hafifletin.

Güvenli

Zirve Yazılım'ın tecrübeli kadrosu ile geliştirilmiş ürünümüzü güvenle kullanın.

Zirve Finansman ile Fark Yaratın

Güçlü Entegrasyon Modülü

Ön muhasebedeki ticari işlemlere ait yevmiye fişleri oluşturarak genel muhasebeye işlem anında veya sonradan aktarılmasını sağlayın, zamandan tasarruf edin.

Etkili Bordro Bölümü

Bordro bölümünde tek tuşla işe giriş ve işten çıkış işlemleri yapın ve e-bildirge gönderin. Muhasebe ile entegre bordro hazırlayın.

Kolay Fiş Girişi

Borç/alacak çalışmasına uygun fiş giriş bölümünden faydalanın. Fiş girerken ekstra tuşa basmadan koddan ve isimden hesap çağırın.

Otomatik İşlemler

Yıl sonu kapanış hesapları gibi pek çok işlemi otomatik yapın, hızlı muhasebenin tadını çıkarın.