Axion Blade WMS Yazılımı Ekran Görüntüleri

Kullanıcı dostu

Esnek, kullanımı kolay ekranlar

AxionBlade WMS Depo Yönetim Sistemi, kullanıcıların işlemleri hızlı ve doğru şekilde yapabilmelerini sağlayan akıllı ekranlara ve kısa yollara sahiptir. Kullanılan geliştirme teknolojileri sayesinde ekranlarda ve grid yapılarında kolon değişiklikleri, kolon gizleme, filtreleme ve dışarıya aktarım zahmetsizdir.

Mobil rahatlık Kablosuz, ürünün yanında ve anında işlem kolaylığı

AxionBlade WMS Depo Yönetim Sistemi, depodaki operatörlerin işlemleri hızlı ve doğru şekilde yapabilmelerini sağlayan akıllı mobil ekranlara sahiptir. Depo içerisindeki tüm işlemler mobil ekranlar üzerinden yapılabilmektedir.

Her iş akışına uyarlanabilecek esnek altyapı

AxionBlade WMS Depo Yönetim Sistemi, çok sınırlı ve basit bir deponun yönetilmesinden, çok kompleks operasyonları ve süreçleri içeren zorlu depoların yönetilmesine kadar farklı boyutlardaki işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. AxionBlade WMS Depo Yönetim Sistemi içerisinde bulunan çok sayıda modül ve işlevsel özellik sayesinde iş süreçlerinizi aksatmadan ve size zaman kazandırarak gerçekleştirmenize yardımcı olur. Sistem, malzeme, mamul, yedek parça vb. gibi farklı depo yönetim operasyonlarının farklı yöntemler ile yönetilmesine uygundur. Sistem içerisinde yer alan bir çok modül sayesinde kalite kontrol, sayım, palet/paket/ürün bölme birleştirme, lokasyonlar arası transfer, etiket basma, rezervasyon, iade işlemleri vb. çok sayıda işlemi kontrollü olarak gerçekleştirmeniz mümkündür. AxionBlade® WMS Depo Yönetim Sistemi, LP (License Plate) takibi altyapısına sahip olduğu için hangi aşamada isterseniz geriye dönük ürün tarihçesini eksiksiz raporlayabilirsiniz. Tüm bu özellikleri ile deponuzda kusursuz bir izlenebilirlik sağlar.