e-Çözümler Ürün Ailesi Yazılımı Ekran Görüntüleri
e-Çözümler Ürün Ailesi

e-Çözümler Ürün Ailesi

e-Çözümler Ürün Ailesi Hayatınızı Kolaylaştırıyor!

KoçSistem, e-Çözümler ürün ailesini oluşturan e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve e-İrsaliye ile firmaların elektronik belge dönüşüm süreçlerini kolaylaştırmayı hedefliyor. Türkiye’nin en büyük firmaları ile çalışan KoçSistem; deneyimi, altyapısı, yazılım gücü ile belgelerinizin yasal süre boyunca güvenli bir şekilde saklanıp erişilebilir olmasını garanti ediyor.

Gelir İdaresi Başkanlığı Mevzuatıyla Uyumlu Çözümler

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) mevzuatıyla uyumlu olmanın ve sürekli güncellenmenin yanı sıra ürün bazlı geliştirdiği fonksiyonlar ile karmaşık süreçlerin sorunsuz ve kesintisiz devam etmesine yardımcı oluyor.

e-Çözümler Ürün Ailesinin Ön Plana Çıkan Özellikleri

Mevzuat ile %100 uyumludur.

Yeni çıkan mevzuatları takip etmek zorunda kalmayın. Değişen mevzuata göre güncellemeleri takip eden uzman ekibimiz bunu sizin yerinize yapar. Kolay arayüz sunar. Türkiye’nin en büyük firmaları ile çalışmalar sonucu en çok kullanılan özelliklere göre optimize edilmiş arayüzümüz ile e-çözümler ürün ailesini kolayca kullanmaya başlayın.

Muhasebe yazılımınızla uyumludur.

Gelen ve giden faturalarınıza ait işlemlerin ERP/muhasebe programınızla uyumluluğu bir problem olmasın. e-Çözümler ürün ailesi ile belgelerinizi otomatik muhasebeleştirmek oldukça kolaydır.

Belgeleriniz KoçSistem veri merkezinde en son teknoloji ile güvenle saklanır.

KoçSistem’de veri güvenliğiniz en son teknoloji ile sağlanır. Sıfır veri kaybını sağlayan teknolojiler ile ne olursa olsun veri kaybetmezsiniz. İş sürekliliğiniz Online data koruma özelliği sağlayan CDP (Continuous Data Protection) teknolojisi sayesinde güvende olur.