Hasta Takip Programı Yazılımı Ekran Görüntüleri

Hasta Takip Programı Ne İşe Yarar?

Hasta takip programı, hastalarınızın yaşlarını, kullandıkları ilaçları, hastalıklarının iyileşme durumlarını rahatlıkla görebilmenize yardım eder. Daha önceki tetkiklerini ve laboratuvar sonuçlarını bu sistem üzerinden kolayca görebilirsiniz. Farklı rahatsızlıkları olan hastalar için doğru ilacı tespit etmenizde size zaman kazandırır. Hastalarınızın her hastalığını, yaşadığı sorunları teker teker hatırlayamayabilirsiniz. Ancak bu program sayesinde muayene ve danışma süresince ihtiyaç duyduğunuz bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Randevu saatlerini de kolayca takip edebilirsiniz.

Hasta Takip Programı Hangi Avantajlara Sahiptir?

Oluşturulan reçetelerin kolayca eczanede, e-devlet ve hastane uygulamalarında görülmesini sağlar.

E-reçete, e-fatura, saglik.net ve MEDULA entegrasyonu ile hasta takibini kolaylaştırır.

Tedaviyi planlarken tek ekran üzerinden kolayca yönetim sağlayabilirsiniz.

Klinik içinde sorumlulukların dağıtılmasını da hasta takip programı aracılığıyla yapabilirsiniz.

Online takvim aracılığıyla hastalarınızın uygun saatler için randevu oluşturmasını sağlayabilirsiniz.

Sistem üzerinden uygun olmadığınız günleri ve saatleri iptal ederek çalışma programınızı düzenleyebilirsiniz.

Dental görüntü kaydı da dâhil olmak üzere tüm röntgenlere ve dokümanlara tüm sağlık ekibiniz ulaşabilir.

Hasta takip programı sayesinde randevusunu aklında tutmakta zorlanan danışanlarınıza/hastalarınıza randevularını hatırlatabilirsiniz.

Uygulama ve Programın Kullanım Kolaylığı

Hasta takip programını özel uygulama sayesinde cep telefonlarınızda da kullanabilirsiniz. Sağlık alanında ve tıpta birçok farklı alana göre düzenlenebilir ve değişebilir modülasyon özelliğini kullanabilirsiniz. Gelişmiş raporlama sistemiyle grafik ögeler yardımıyla hastalarınızın sağlık durumlarını gözden geçirebilirsiniz.

Hastalarınızla Kuvvetli İletişim Kurabilirsiniz!

Sadece muayene randevularını hatırlatmak için değil, hastalarınızın sağlık durumlarını ilgilendiren haberleri de onlara gönderebilirsiniz. Bunun için tekli ya da toplu mail gönderim özelliğini kullanabilirsiniz. Cep telefonu olmaksızın hem personelinize hem de danışanlarınıza/hastalarınıza kolayca toplu SMS gönderebilirsiniz.

Hasta Takip Programı ile Finans Yönetimi

Muayene sonucunda ücretlendirme, alınan ödeme, tahsilat miktarı, tahsilat türleri için ekstra muhasebe programına ihtiyaç duymazsınız. Çünkü hasta takip programı sağlık masraflarını ve hastaların ödemelerini de takip etmenize yardım eder. Aylık ve yıllık kar-zarar oranlarınızı kolayca görebilirsiniz.

Finansal bilgileri grafikler aracılığıyla kolaylıkla görebilirsiniz. Hasta takip programı sizin için sadece sağlık durumu sorgulamasını kolaylaştırmaz. İletişimi kolaylaştırmasının yanında hastalarınızla ilgili takip etmeniz gereken her detayı gösterir. Örneğin, hastalarınızın sigorta tarihi geçmişse takip programı bu konuda da uyarı verir. Bir hasta için sisteme birden fazla giriş yapılması gerektiğinde bu giriş her uzman için şifreli şekilde gerçekleşir. Herkesin istediği gibi ulaşamadığı, hasta-doktor mahremiyetine önem veren sistemiyle hasta takip yazılımı yüksek güvenilirliğe sahiptir.

Hızlı ve Doğru Teşhis İçin Softinny Hasta Takip Programı

Erişim kolaylığı sayesinde hızlı teşhis ve tedavi uygulamanızı kolaylaştıran sistemlere ulaşarak güvenilirliğinizi yükseltin! Softinny sağlık alanında hem tedaviyi hem randevuları hem hasta iletişimini hem de güvenliği önemseyen programlar üretir. Hasta takip programı yazılımlarıyla kliniğinize özel çözümler sunar. Şimdi bizimle iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz özel yazılımı belirterek bütün iş sürecinizi dijitalleştirebilirsiniz. Bulut tabanlı sağlık yazılımlarıyla cihazlarınızı ağırlaştırmadan hasta takibi ve sağlık yönetimi yapabilmeniz için varız! Hasta takibi konusunda eksiksiz hizmet vermek için şimdi bize ulaşın!