Intermedia Hastane Yazılımı Yazılımı Ekran Görüntüleri

Etkin Kaynak Yönetimi

Hastane kaynaklarını oluşturan insan gücü, emtia, para ve zamanın en verimli bir şekilde kullanılmasına çok önemlidir. Otomatik kontroller, gelişmiş yetkilendirmeler ve SUT Robotu gibi akıllı sistemlerimiz sayesinde çok daha az personel ile, çok daha az bir zamanda çok daha verimli bir iş üretebilirsiniz. Bilgi sistemine yaptığınız yatırımın size kazanç olarak geri dönüşü, interMEDIA ile en üst düzeyde olacaktır.

Tam Mali Denetim

interMEDIA kullanmakla birlikte artık hastanelerde kasa kaçakları, kontrolsüz indirimler, tahsil edilemeyen alacaklar ve yanlış hesaplanan doktor hakedişleri, kronik bir sorun olmaktan çıkar. Eczane ve Deponuzda kaçak ve ziyanlar en az düzeye iner. Maliyet Analiz Modülümüz sayesinde gelir ve giderlerinizi, maliyetlerinizi ve net karlılığınızı anında görebilirsiniz. interMEDIA size, hastanenizde tam bir mali denetim uygulamanızı sağlar.

Eksiksiz Entegrasyon

interMEDIA Yazılımınız, Medula, e-Nabız, ITS, Mernis gibi servislerle, Logo gibi Muhasebe yazılımları ile ve PACS, Yoğun Bakım ve Laboratuvar cihazları ile kusursuz bir entegrasyon sağlar. interMEDIA Digital Hastane Platformunu oluşturan 23 modül kendi aralarında aynı şekilde kusursuz bir entegrasyonla çalışır.

TOPLAM 23 ADET OLAN MODÜLLERİMİZDEN BAZILARI

Hasta Kabül ve Ücretlendirme

Yatan hasta, Poliklinik hastası, SGK hastası, Özel hasta, Anlaşmalı Kurum hastası gibi her türlü hasta kabulünü aynı modülden yapabilirsiniz. 

Eczane ve Stok Yönetimi

Barkod, karekod veya RFID ile ürün takibi, satın alma, depolar arası transfer, doktor orderları, stok raporları ile hatasız bir eczane ve stok yönetimi

Tıbbı Dosya ve Anamnez

Her branşa uygun hazırlanmış özel ekranları ile kullanımı çok kolay olan bu modülümüzde bütün tıbbı bilgiler girebilir, reçete ve doktor orderları kolayca düzenlenebilir.

Yatan Hasta ve Servisler

Hasta yatış ve taburcu işlemleri kolayca yapılabilmekte, odalara rezervasyon verilebilmekte ve odaların mevcut durumları her an kolayca takip edilebilmektedir.