Kobikod Depo Yönetim Sistemi Yazılımı Ekran Görüntüleri

Kullanıcı dostu

Esnek, kullanımı kolay ekranlar Depo Yönetim Sistemi, kullanıcıların işlemleri hızlı ve doğru şekilde yapabilmelerini sağlayan akıllı ekranlara ve kısa yollara sahiptir. Kullanılan geliştirme teknolojileri sayesinde ekranlarda ve grid yapılarında kolon değişiklikleri, kolon gizleme, filtreleme ve dışarıya aktarım zahmetsizdir.

Mobil Uygulama Desteği

Kablosuz, ürünün yanında ve anında işlem kolaylığı Depo Yönetim Sistemi, depodaki operatörlerin işlemleri hızlı ve doğru şekilde yapabilmelerini sağlayan akıllı mobil ekranlara sahiptir. Depo içerisindeki tüm işlemler mobil ekranlar üzerinden yapılabilmektedir.

Sektör Bağımsız

Her iş akışına uyarlanabilecek esnek altyapı Depo Yönetim Sistemi, çok sınırlı ve basit bir deponun yönetilmesinden, çok kompleks operasyonları ve süreçleri içeren zorlu depoların yönetilmesine kadar farklı boyutlardaki işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Depo Yönetim Sistemi içerisinde bulunan çok sayıda modül ve işlevsel özellik sayesinde iş süreçlerinizi aksatmadan ve size zaman kazandırarak gerçekleştirmenize yardımcı olur. Sistem, malzeme, mamul, yedek parça vb. gibi farklı depo yönetim operasyonlarının farklı yöntemler ile yönetilmesine uygundur.

Entegrasyona uygun

Bir çok dış yazılım ve otomasyon sistemi entegre olabilir Depo Yönetim Sistemi sektörde kullanılmakta olan tüm ERP sistemi yazılımları ile entegre olabilme özelliğine sahiptir. Halihazırda SAP, Oracle, Logo, Netsis, IFS, Mikro gibi ERP sistemleri ile çok sayıda projese entegre olarak çalışmakta olan WMS firmaların kendileri için geliştirmiş oldukları Inhouse yazılımlar ile de kolayca entegre olabilmektedir.

Kolay raporlama

Çok sayıda detay ve özet rapor Depo Yönetim Sistemi, deponuzdaki tüm süreçler ile ilgili detaylı ve özet bilgiler içeren çok sayıda rapora ve grafik ekrana sahiptir. Özel olarak tasarlanacak ekranlar sayesinde bu bilgiler mobilden ulaşılabilecek ya da işletmede LCD ekranlarda görüntülenebilecek hale getirilebilmektedir.

Temel Özellikler:

  • Akıllı Depo Optimizasyonu: Envanterin düzenli ve etkili bir şekilde depolanması için optimize edilmiş algoritmalar kullanır.
  • Hızlı Sipariş İşleme: Sipariş süreçlerini otomatize ederek müşterilere hızlı ve doğru hizmet sunar.
  • Raf Düzenleme ve Takibi: Rafların düzenlenmesi ve malzeme hareketliliğinin takibi ile depo içi organizasyonu artırır.
  • Lojistik Yönetimi: Malzeme hareketliliğini optimize ederek lojistik süreçlerini etkili bir şekilde yönetir.

Avantajlar:

  • Verimlilik Artışı: Depo operasyonlarını otomatikleştirerek iş süreçlerindeki verimliliği artırma.
  • Hata Azaltma: Otomatik veri girişi ve doğrulama sayesinde hataları en aza indirme.
  • Müşteri Memnuniyeti: Hızlı ve doğru sipariş işleme süreçleri ile müşteri memnuniyetini artırma.
  • Esnek Entegrasyon: Diğer iş süreçleri ve sistemlerle kolayca entegre olabilme imkanı.