Medikal Dolap Yazılımı Ekran Görüntüleri

Kişiselleştirilmiş Medikal Dolap

Öne Çıkan Özellikler

QR, Barkod Okuyucu

Sahip olduğu barkod okuyucu ile girişi veya çıkışı yapılacak olan ilaç ve medikal malzemenin stok bilgisini tutar. Bu bilgileri hastaneye ait depo ve stok bilgisi ile entegre ederek, hangi dolapta ürünlerin bulunduğunu gösterir.

Mobilite Özellik

Dolabın altında bulunan 4 adet tekerlek ile hastanede odada, koridorlarda ve katlar arasında taşınması kolaydır.

Doktor Sistemi ve Girişi

Arayüze doktor olarak giriş yapılarak hasta girişi yapma, hasta bilgilerini görme,, ilaç ve tibbi ekipman girişi ve takibi yapma gibi hastaneye yönelik işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlar.

Hemşire Sistemi ve Girişi

Arayüze hemşire olarak giriş yapılarak hasta bilgilerini görme, ilaç ve tıbbi takibi yapma ve hastanın kullanmasına yardımcı olma gibi hastaneye yönelik işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlar.

Eczacı/İlaç Sorumlusu Sistemi ve Girişi

Arayüze eczacı/llaç sorumlusu olarak giriş yapılarak hastaya hangi ilaçların verileceğini görme ve buna göre stok yapma ve cihaza yerleştirme işlemlerini gerçekleştirir.

Yatan veya Ayakta Hasta Bilgileri

Hastaneye ait HBYS'den aldığı veritabanı sayesinde yatan veya ayakta hastaya ait bilgilerin ve tüm hastane süreçlerinin görüldüğü, HBYS entegrasyonlu bir yapıdır.

Gerçek Zamanlı HBYS Entegrasyonu

Cihaz, hastane ağına ve sistemine bağlı bulunarak HBYS'den aldığı bilgiler ve ona sağladığı bilgiler sayesinde sürekli kendini güncel tutar ve HBYS sistemine yardımcı olur.