Pir Online Şantiye Yazılımı Ekran Görüntüleri

PİR Yazılımdan Daha Fazlası: Proje ve İş Yönetim Platformu

PİR bir şantiye veya proje yönetimi yazılımından, şirket yönetimi yazılımından daha fazlasıdır. PİR sadece bir yazılım değildir, tüm paydaşlarınızla dijital ortamda online çalıştığınız bir iş ve proje yönetim platformudur : Müşterileriniz, Tedarikçileriniz, Taşeronlarınız, Mali Müşaviriniz ve Yeminliniz, Çalıştığınız Bankalar ve Sigorta şirketleri ile entegre çalışabilen bir Ticari Platformdur aynı zamanda.

Örneğin en kolay şekilde taşeronlarınız veya tedarikçileriniz PİR ile size teklif verebilir, satınalmacınız maillerle/telefonlarla gelen tekliflerle uğraşmaz, satınalma yaptığınız paydaşlarınız sizin yerinize sizin sisteminize verilerini girer, tekliflerini yüklerler, siz sadece teklif kıyaslamasıyla değerlendirmelerinizi yapar ve uygun gördüğünüz firmaya alım siparişinizi geçebilirsiniz. Adam Saat kazancınız ve verimliliğiniz maksimuma çıkar. Minimum adamla, yüksek prestijle ve en teknolojik şekilde satınalma yapan bir firma olursunuz sektörünüzde. Kurumsal itibar da cabası. Siz de PİR’e geçin, PİR proje ve iş yönetim platformunda olmanın, süreçleri dijitalleştirmenin, kolay yönetimin, hızlı müdahalenin, yüksek kontrol hissi ve güvencesiyle keyfini sürün. PİR hayatınızı kolaylaştırır.

Her Yerden Erişim

PİR'in %100 online ve mobil altyapısı sayesinde internet olan tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Ofis ve saha ekipleriniz birbiriyle koordineli olarak çalışabilir!

Kolay Kullanım

Online altyapımız sayesinde işinize uygun PİR çözümünü ekiplerinizle birlikte hemen kullanmaya başlayabilirsiniz! ...

Yüksek Güvenlik

PİR platformu yüksek güvenlikli İŞNET veri merkezi sunucularında çalışır. Kişisel bilgisayarlarınızdan bağımsız çalışarak virüsler, hacker saldırılarından ve bilgisayarınızın çökmesi gibi durumlardan etkilenmez.

Çözüm Odaklı

PİR yazılımları getirdiği çözümlerle satış öncesi ve sonrası, her zaman kullanıcılarının yanında!