Smartrise Şantiye Yönetim Yazılımı Ekran Görüntüleri

Süper Hızlı Süreçler

Sade ve keyifli arayüzler ile şantiye ve teknik ofis belge yönetim ve onay süreçlerinizi en hızlı şekilde ilerletin.

Projelerde Tam Hakimiyet

Şantiye denetleme ve raporlama sisteminizi oluşturup tüm proje ve imalat süreçlerinizde tam hakimiyet kazanın.

Yüksek Maliyet Kontrol

İmalat, İşçilik ve Tedarik ilerlemelerini daha iyi yöneterek projeleri vaktinde ve bütçesinde bitirin.

Belge iş yüklerinden kurtulun

İş yüklerini SmartRise'a taşıyıp imalatlarınıza odaklanın. Sürekli belgelerle uğraşmak yerine, sadece bilgi girişi yaparak raporlama otomasyonu ve konforuna kavuşun.

İşbirliğini zirveye taşıyın

Şantiyede olan biten her şeyi SmartRise'da anlık takip edin. Tüm ekibiniz aradığı tüm bilgiye her yerden anında ulaşsın. Tüm onay süreçlerini tek yerden ilerletin.

Kolay arayüzlerle keyifle çalışın

Karmaşık arayüzlerden whatsapp ve e-tablolardan kurtulun. SmartRise ile süreçler kendiliğinden akar, aradığınız her şey elinizin altında olur.

Saha Personel Takibi İşgücü Verimliliğini Arttırın

Çalışanların tüm bilgilerini tek ekrandan yönetin. Vardiya ve Puantaj Takibi ile iş gücü kaynaklarınızı etkin yönetin. Belgelere Her Yerden Ulaşın. Personelinizin temel özlük bilgileri, İSG ve benzeri tüm belgeleri, izinleri gibi bilgilere kolayca ulaşın. Yıllar boyunca bulutta güvenle saklayın. Kendi Ekibinizin ve Taşeron personellerinin performans raporlarına anlık ulaşarak proje gecikmelerinin önüne geçin. Oluşan krizleri daha hızlı çözün.

Puantaj Takibi İşçilik Maliyetlerini Azaltın

Puantaj Takip Sistemi sayesinde ek iş yükleri oluşturmadan akıllı raporlar ve analizlere sahip olabilirsiniz. Otomatik oluşan puantaj takip formları sayesinde hızlıca puantaj girişini tamamlayın. Kendi Ekibinizin puantajlarını kişi bazında, taşeron puantajlarını ekip bazında takip edin. İşçilik ilerleme ve performans raporlarına her cihazdan anlık ulaşarak proje gecikmelerinin önüne geçin. Herşeyi Görün, Daha Rahat Yönetin. Zamanında takviye yaparak gecikmeleri oluşmadan engelleyin.

İmalat Takip Sistemi Vaktinde ve Bütçesinde Projeler

İmalat Takip Sistemi sayesinde Ekibinizi, Zamanınızı ve Bütçenizi Etkin Şekilde Yöneterek Projelerinizi Vaktinde ve Daha Yüksek Kar ile tamamlayabilirsiniz Her kültüre her yapıya uygun 5 farklı alternatif imalat takip metodunu destekleyen SmartRise sayesinde, iş yapış şeklinizi değiştirmeden gelişmiş analiz ve raporlama yeteneklerine kavuşun. İmalat Yönetimi sayesinde proje yönetim yeteneklerinizi arttırın. Sahadan günlük veya haftalık veriler toplayın. Proje ilerlemesini ve Bitiş öngörülerini her cihazdan denetleyin.